Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Letní fits you can't miss!

Jak se cítit a vypadat skvěle i ve vedrech? Tohle léto bude plné lehkých materiálů a neutrálních tónů!

Lehký len a bavlna

Lněné kalhoty, kraťasy, sukně, košile nebo rovnou set? Přesně takový kousek, ve kterém se neupečeš, ti poslouží jako základ každého letního outfitu. Buď bílý, nebo třeba s modrým proužkem, hlavně trochu oversized. Pokud ti jsou „pyžamové“ kalhoty moc velké, ohrň si místo nohavic pas! Pozor – tenké materiály bývají trochu průhledné, mysli na to při výběru spodního prádla.

Sandály, pantofle nebo žabky?

Ani s jednou variantou letos nešlápneš vedle, obzvlášť, pokud se i tady budeš držet neutrálních tónů. Takové černé sandály si můžeš vzít ke každému outfitu. Na vrcholu popularity se drží pantofle Birkenstock Boston a hned pod nimi jsou 00's žabky na platformě spolu se slingbacks. Pokud ti není horko v teniskách Adidas Samba, určitě je můžeš nechat obuté.

Barevné šperky

Tady se můžeš rozjet – na neutrálním outfitu výrazné šperky krásně vyniknou. Drobné korálky, perličky, mušličky a řetízky jsou jistota – pokud jsi odvážnější, vyzkoušej statement náhrdelník s větším kamenem nebo třeba srdcem uprostřed. Neboj se vrstvit a kombinovat zlato se stříbrem!

Chceš pomoct s výběrem šperů? Mrkni se do článku!

Jaké šperky si pořídit na léto?

@luciezicklerova

Pletený top nebo síťovaná taška

Tenhle průhledný top využiješ nejvíc na dovolené přes plavky. Pamatuješ si boho pletená tílka z roku 2013? Tak tohle je takový elegantnější spin. Pokud by ses necítil/a na takový kousek, zvaž pořízení síťové tašky ideální na pláž i do města. It's giving fronta na banány, ale v dobrém!

V jednoduchosti je krása i na pláži nebo na balkoně

Budu se opakovat, ale s klasickými střihy a barvami si letos vystačíš i u plavek. Můžeš vyzkoušet mačkaný materiál, asymetrický tvar nebo trik s obrácenými košíčky, které jdou uvázat několika způsoby!

Teď bude na léto ty i tvůj šatník ready!