Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Legendární Warframe míří deset let po vydání na iPhony

Multiplayerový fenomén Warframe konečně přichází na iOS zařízení. Cross-play nyní umožňuje 70 milionům hráčům a hráčkám plnit nebezpečné mise kdykoliv a kdekoliv na světe. Uživatelé Androidu si však budou muset ještě chvíli počkat.

Oblíbený Warframe přichází na mobilní zařízení. Pokud máš iPhone, můžeš zdarma dobývat vesmír odkudkoliv s dalšími 70 miliony registrovanými lidmi. Původní Warframe vyšel před více než deseti lety v březnu 2013. Od té doby obdržel stovky aktualizací.

Warframe | ©Digital Extremes

Hraješ za prastarého válečníka

Ve hře se ujmeš role jednoho z prastarých válečníků, kteří se probouzejí po staletích spánku do vzdálené budoucnosti, kdy je Země zapletena do konfilktu s nepřátelskými frakcemi okupujícími tzv. původní systém vesmíru.

Na výběr máš z více jak padesáti bio-kovových obleků Warframe, což jsou v podstatě hratelné postavy, které budeš využívat spolu s řadou zbraní a speciálních schopností k dokončení misí.

Warframe | ©Digital Extremes

Příběhový režim a velké otevřené světy

Zatímco mnoho úkolů ve hře využívá procedurálně generované úrovně, obsahuje také velké otevřené světy podobné jiným masivně multiplayerovým online hrám. Warframe zahrnuje prvky boje zblízka i na dálku, parkouru a rychlého pohybu. V kooperativním režimu se s parťáky postavíš hordám nepřátelských ras, mezitím co v PVP módu poměříte síly proti sobě.

Nováčci ocení zejména příběhový režim, ve kterém zažijí filmové vyprávění jednoho ze tří původních Warframů, který zahrnuje 5 samostatných expanzí a více než 30 příběhových misí, ve kterých nový hráč nebo hráčka rozvíjí veškeré potřebné dovednosti a hledá pravdu za svým nečekaným probuzením.

Warframe | ©Digital Extremes

Za své postavy můžeš hrát z PC, mobilu i konzole

Verze pro iOS přínáší posledních 10 let herního obsahu a podporuje jak cross-play, tak cross-progression, což znamená, že hráči a hráčky mohou za své postavy hrát z počítače, konzole i mobilu. Ti, kdo se přihlásí z mobilu mezi 20. a 27. únorem, obdrží zdarma DAY ONE odměnu, která obsahuje řadu užitečných bonusů. Warframe je kompatibilní s iPhone 12, iPad 8. generace a novějším zařízením.

V plánu je také verze pro Android, ale datum vydání je v současné době neznámé. Warframe je nyní dostupný na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X, Nintendo Switch a na počítačích.

Na co se letos ještě těšíme.👀

Nejočekávanější hry letošního roku

@davidvachalec

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.