Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejočekávanější hry letošního roku

Od epických pokračování slavných sérií až po nové inovativní projekty. Rok 2024 slibuje nespočet vzrušujících videoherních zážitků a zejména fanoušci komiksů a Star Wars se mají na co těšit. Nechybí však ani vyhlížený hardcore titul z Číny pro ty nejnáročnější. Tohle jsou nejočekávanější hry letošního roku.

Suicide Squad: Kill the Justice League

Oblíbená skupina padouchů s názvem Task Force X, známější jako Suicide Squad, se již 2. února 2024 vydá na další sebevražednou misi, jejíž cílem není nic menšího, než eliminovat Ligu Spravedlnosti, tedy Batmana, Supermana a další komiksové hrdiny. Hlavním důvodem k optimismu je fakt, že hru vyvíjí společnost Rocksteady, vývojářské studio stojící za pravděpodobně nejlepší superhrdinskou herní sérií Batman: Arkham.

Suicide Squad: Kill the Justice League | ©Rocksteady

V kooperativní looter-shooter adventuře se tak ujmeš role jednoho ze čtyř veleznámých komiksových padouchů: Harley Quinn, Deadshota, Captaina Boomeranga nebo King Sharka. Vývojáři slibují vzrušující gunplay, neomezený pohyb po městě Metropolis a kombinaci vyvážených soubojů na blízko a na dálku. Nebude chybět ani tuna prvoplánových vtipů zmíněných postav.

Suicide Squad: Kill the Justice League | ©Rocksteady

TEKKEN 8

Světoznámá bojovka TEKKEN se po dlouhém očekávaní vrací. Uplynulo více než osm let od vydání TEKKEN 7 na arkádových automatech po celém světě. Na konci ledna tak po loňských vydáních konkurenčních bojovek Street Fighter a Mortal Kombat 1 vstupuje do ringu TEKKEN se svým osmým dílem, a to rovnou na nové generace konzolí, tedy PS5, Xbox Series a PC.

Tekken 8 | ©Bandai Namco

Vývojáři slibují nejnapínavější zážitek, co kdy fanouškům nabídli, a lákají na další kapitolu ságy rodu Mishima. Na hráče bude čekat 32 unikátních bojovníků v novém grafickém kabátku, zcela nový herní systém Heat a hluboký systém přizpůsobení pro všechny hratelné postavy.

Tekken 8 | ©Bandai Namco

Black Myth: Wukong

Čínské videohry zažívají boom i na západě. Vůbec nejočekávanějším projektem je Black Myth: Wukong, který by mohl nabídnout další průlomový okamžik v soulslike žánru (oblíbený žánr videoher inspirovaný sérií Dark Souls) založený na čínském románu 16. století Putování na Západ. Ujmeš se role Wukonga, opičáka s holí, kterého čeká dobrodružství v úchvatně vypadajícím světě plného náročných výzev a soubojů.

Black Myth: Wukong | ©Game Science

Pokud tedy v novém roce čekáš na pořádně náročnou videohru, která prověří tvé hráčské schopnosti, tak opičák Wukong dorazí na novou generaci konzolí a PC už 20. srpna.

Star Wars: Outlaws

Na tohle všichni hráči čekali až příliš dlouhou dobu. Velký licencovaný projekt francouzského vydavatele Ubisoft s názvem Star Wars Outlaws by se dal popsat zkrátka jako GTÁčko v předaleké galaxii. Hra tě postaví do role pašeračky Kay Vess, kterou čeká největší loupež v dějinách vnějšího okraje.

Star Wars: Outlaws | ©Massive Entertainment

Fanoušci Star Wars se tak mohou těšit na vše, co k sérii patří. Přestřelky blasterů, rychlé speedery i velké lodě. Není však ještě známe datum vydání, ani zda uvidíme také známé postavy z filmů či seriálů.

Kup mi battlepass!

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.