Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Last minute inspirace na valentýnskou manikúru

Proč bys měl*a věřit Red nail theory a s jakým nail artem rozhodně letos na Valentýna nešlápneš vedle? Přečti si to v článku dřív, než navštívíš nehtové studio.

👇🏼Stáhni si obrázek své oblíbené nail art inspirace do telefonu ještě před tím, než půjdeš do nehtového studia.👇🏼

Love is in the air

Srdíčka jsou 14. února rozhodně number 1. Kdy jindy si přeci udělat spoustu srdíček na nehtech než zrovna na Valentýna? Navíc některé jednodušší designy zvládneš i sám*sama doma.

Red nail theory

Nalakovat si nehty červenou barvou sice není nic originálního, ale kluci to na holkách milují! Red nail theory totiž tvrdí, že muže přitahuje, když mají holky nalakované nehty červenou barvou, protože to pro ně z nějakého důvodu symbolizuje ženskost. Proto si můžeš všimnout, že když máš červené nehty, muži ti za ně mnohem častěji budou skládat komplimenty. Takže pokud nestíháš zajít na manikúru, žádný problém, tohle stihneš za 10 minut doma a efektivitu ti můžu zaručit.

Ideální manikúra pro všechny Star girls

Pokud je pro tebe nail art plný srdíček no go, hvězdičky jsou to, co hledáš. Neboj se pohrát si s výraznějšími barevnými kombinacemi a materiály, maximalismus je letos totiž rozhodně IN!

Bye clean girls, 2024 bude ovládat maximalismus!

by @adelakutilova

Hailey Bieber’s red french

Francouzská manikúra právě zažívá svůj comeback. Místo bílé ale použij červenou barvu a linku ztenči. Navíc Hailey Bieber je osvědčený trendsetter, co se manikúry týče, takže s touhle volbou rozhodně nešlápneš vedle.

Pamatuješ na její glazed donut nails?

Jak na nehty podle Hailey Bieber?

by @martinastrel

Boys want i too

Poslední dobou se o manikúru zajímají i kluci- and we are here for it! Tohle je znamení pro všechny kluky, kteří o návštěvě nehtového studia už dlouho přemýšlí: DO IT!

Další inspiraci najdeš ve fotogalerii