Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak na nehty podle Hailey Bieber?

Hailey v posledních pár letech inspirovala nejeden módní trend. Tentokrát je Tiktok i Instagram plný fotek a tutoriálů na její go-to nehty, které pojmenovala Glazed Donut. A jak jich docílíš ty?

Hailey odhalila její další beauty tajemství. Tentokrát se ale nejedná o pleť nebo šťavnatě vypadající rty, řeč je totiž o manikúře. Společně se Zolou Ganzorigt, která se jí o nehty stará, ukázaly, jak docílit perleťového vzhledu svých nehtů.

V čem se skrývá jejich tajemství?

Co je tajemstvím Hailey Bieber a jejích Glazed Donut nehtů? Jedná se o perleťově duhovou manikúru, které se dosáhne nanesením lehkého neutrálního gelového podkladu a která se následně doplní chromovým pudrem. Konečný výsledek? Odstín dokonale lesklého donutu, který známe z amerických filmů.

Nehtová umělkyně Zola Ganzorigt, která spolupracovala také s Kendall Jenner a Syndey Sweeney, se podělila o všechny tipy a triky, jak dosáhnout dokonalých donutových nehtů. Ganzorigt ukázala i několik dalších ikonických lesklých vzhledů nehtů Hailey, jako je klasická červená nebo nejnovější neonově žlutý chrom.

Kde se vzaly ?

Ganzorigt vytvořila tyhle nehty speciálně pro Hailey, když měla jít na Met Gala 2022. Sama tvrdí, že byl tento look neplánovaný, ale z ničeho nic se stal virálním.

Bylo to jiné než obvyklé chromované nehty, protože základní barva je velice průhledná a přirozená.
Zola Ganzorigt

Manikúra si získala velkou popularitu, protože je ve své podstatě jednoduchá a lichotí všem tvarům a délkám nehtů.

Jaké produkty použít pro docílení Glazed Donut vzhledu?

Vše, co je třeba, je tenká vrstva neutrálního odstínu, jako je lak Funny Bunny od OPI, doplněná chromovým práškem pro lesklý efekt. V podstatě můžeš použít jakoukoli barvu světlejšího odstínu, aby lak působil co nejprůhledněji. Poté použiješ lesklý pudr.

Ganzorigt má nejraději pudr OPI Tin Man Can Chrome Effects Mirror-Shine Nail Powder. Vzhled dokonči lesklým průhledným lakem a vytvrzujícím gelem. Pokud míříš do salonu, Ganzorigt doporučuje ukázat svému nehtovému technikovi obrázek chromované manikúry. Na své stránce na Instagramu také zveřejňuje rozpis jednotlivých vzhledů nehtů, pokud tě zajímají podrobnosti a jednotlivé produkty.

LAKY

OPI Nial Lacquer

290,-

OPI Addio Bad Nails, Ciao Great Nails

149,-

NANI

47,-

Lesklý prášek

NeoNail Volcano

84,-

Glitr prach

33,-

Arielle Effect

65,-

Tutorial: