Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Na jaké filmy se můžeš těšit na 56. ročníku KVIFF?

Další ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se letos uskuteční od 1. do 9. července. FOMO ti přináší tipy na filmy, které by ti rozhodně neměly uniknout!

Chemi otakhi: Vlastní pokoj

Jak vypadá život mileniálů v Tbilisi, hlavním městě Gruzie? Snímek vypráví o Tině, která se přestěhuje do podnájmu k temperamentní Megi. Díky ní objevuje nový způsob života, učí se rozhodovat sama za sebe, aniž by se ohlížela na patriarchát, který je v gruzínské společnosti stále patrný.

Tomasz Wiński: Hranice lásky

Petr a Hana se po letech otevřou jeden druhému a začnou sdílet své nejskrytější erotické fantazie. Nevinná konverzace se přehoupne do experimentování, testování vlastních hranic a objevování nemonogamního vztahu.

Tooi tokoro: Vzdáleni

Příběh sedmnáctileté Aoi se odehrává v japonské Okinawě. Mladá dívka je nucena pracovat v nuzných podmínkách v nočním klubu, aby se mohla postarat o malého syna i despotického otce, který pro facku nejde daleko. Dokáže se Aoi chytnout stébla naděje, nebo ji pohltí temná realita, ve které prožívá celý svůj dosavadní život?

Zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary

Adam Sedlák: BANGER

Snímek plný adrenalinu, rapu a drog se odehrává během jedné noci. Alex je mladý ambiciózní kluk, který pro nastartování své kariéry a nahrání singlu s úspěšným rapperem udělá cokoliv. Když se konečně naskytně slibná příležitost, chybí Alexovi peníze, protože zrovna sekl s dealováním. Vybere si spolehlivou, nebo nejrychlejší cestu za slávou?

Matt Sarnecki: Kuciak: Vražda novináře

Dánsko-americký snímek rozplétá praktiky mafie nejen na Slovensku. Příběh, který svou zápletkou připomíná thriller, je o to desivější, jelikož vychází ze skutečných událostí a smrti nevinného člověka.

Štěpán FOK Vodrážka: PSH Nekonečný příběh

Tři kluci z Prahy, legendární rappeři, kamarádi. Graffiti, první pokusy o rap, mejdany, sláva, chlast a drogy. Popularita raketová, ale odpracovaná, pády, krize, návraty. Trojportrét, který bourá všechna tabu.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.