Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

KVIFF recap:
Den pátý

Nejzásadnější momenty z pátého dne karlovarského filmového festivalu!

BANGER.

Včerejší premiéra filmu BANGER. byla velkolepá. Početná delegace slavnostně uvedla snímek poté, co dorazila na red carpet a přesunula se do Velkého sálu hotelu Thermal. Příběh z prostředí rapu, klubů, touze po slávě a úspěchu tě pohltí a ty se nebudeš moct odtrhnout! Podrobnou recenzi ti na FOMO přineseme, nicméně už teď můžeme říct, že tenhle film je něco, co zkrátka musíš vidět.

KONCERT ANNET X

Večer se v KVIFF.TV Parku konal koncert Annet X, kde jsme samozřejmě nemohli chybět. Annet snadno navodila příjemnou atmosféru a naladila nás na další večer. S Annet jsme se potkali i na rozhovor, který brzy najdeš na našem TikToku a Instagramu!

Jaký byl čtvrtý den na KVIFFu?

KVIFF recap: Den čtvrtý

by @_kajina

Co vidět a neminout na KVIFFu 7. 7.

Zítra se zajdi kouknout na film Zkouška umění, který vypráví o prostředí z ateliérů AVU. Co všechno je třeba obětovat pro to, aby člověk mohl studovat umění? Film je nejenom sondou do uměleckého prostředí v akademické sféře, ale také výpovědí o mladé generaci. V Kinosálu Grandhotelu Pupp se od 16 hodin bude promítat film Poslední závod o přátelství, běžkování i kráse Krkonošských hor.

+

Karolína Skuciusová a inf

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.