Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Koza, kámen i válka. Tohle jsou nejdivnější herní simulátory

Simulátory mají v herním světě svoje nepopiratelné místo. Některé nabízejí herní zážitek, který si mnohdy můžeme splést s realitou, a pak jsou tu tituly, nad kterými můžeme jen kroutit hlavou, ale i tak nás šíleně baví.

GOAT SIMULATOR

Tenhle výčet herních bizárků nemůžeme začít ničím jiným, než je právě Goat Simulator. Goat Simulator 3 je sandboxová adventura z pohledu třetí osoby, ve které se hráč zkrátka stane kozou. Hra si díky své nadprůměrné hratelnosti dokázala získat pozornost mainstreamu po celém světě. Já vlastně ani nevím, dá se k tomu napsat něco víc?

Totally Accurate Battle Simulator

Totally Accurate Battle Simulator je bojovka, kterou vyvinula a vydala společnost Landfall Games. Jedná se o parodii na žánr bojových simulátorů. Postavit proti sobě tisíc tyranosaurů a tisíc slepic? Žádný problém. Hra je navíc zdarma na Steamu.

Rock Simulator

Simulátor, ve kterém hraješ, no..., za kámen. Úkolem je sledovat obraz kamene, kolem kterého plyne zrychlený čas. Čím déle se hráč dívá, tím více „úrovní“ splní a tím více bodů získá. Za ty si pak může odemknout další biomy a skiny pro svůj kámen. Další!

Videohry, které jsou tak moc špatné, až jsou vlastně úžasné

@davidvachalec

Surgeon Simulator

Chtěl/a sis někdy vyzkoušet, jaké je to být doktorem? V téhle hře si zkusíš možná tak roli nějakého obvoďáka z řeznictví. Surgeon Simulator je simulátor operace, který spojuje černý humor se záchranou života. Zkusit vyoperovat slepé střevo pomocí chlebu a brčka? Není problém!

House Flipper

House Flipper není zas tak podivná hra, je spíše zábavná. Díky ní má hráč jedinečnou možnost vyzkoušet si, jaké to je renovovat dům. Kupuj, opravuj a renovuj zničené domy. Jak výsledného vzhledu domu dosáhneš, je jen na tobě.

Granny Simulator

Určitě si teď říkáš, o co asi tak v Granny Simulator může jít. Zapomeň na pletení, zahradničení a procházky do Kauflandu. Tohle je brutální, násilná akce. V simulátoru na hráče čekají dvě role: babička a její vnuk. Úkolem babičky je plnit každodenní úkoly, zatímco úkolem vnuka je těmto úkolům učinit přítrž, a to jakkoliv.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.