Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Klasické střihy jsou boring, tohle léto dej šanci asymetrii!

Už tě taky nebaví klasické střihy a chceš si osvěžit šatník? Asymetrický top je rozhodně řešením. V článku najdeš několik jeho typů, a alespoň jeden z nich pro tebe bude ten pravý. 👇

New trend? Not really...

Jak už to ve fashion industry chodí, nové trendy nejsou tak úplně nové, a většinou jde o zapomenuté a zrovna zrecyklované nápady. U trendu asymetrie tomu není jinak a i tady můžeme vidět inspiraci u Y2K stylu, který má v poslední době velký návrat. Klasické střihy v módě dlouho převládaly a třeba takový asymetrický top je jednoduchým způsobem, jak udělat svůj outfit zajímavější a dynamičtější. Ať už preferuješ minimalismus nebo maximalismus, tenhle kousek oblečení je must-have v šatníku!

One-shoulder style

Všichni známe klasické tank tops, které neurazí, ani nenadchnou. Ale pokud tebe, stejně jako mě, už tílka nebaví, one shoulder top je řešením problému. Takový top je stále jednoduchý a dobře kombinovatelný, ale outfit s ním nebude nudný. Jako bonus nemusíš řešit věčně padající ramínka. Jeho další variací může být off-shoulder střih, který je také inspirovaný Y2K stylem.

Asymetric neckline

Netypické střihy, cut-outs a další prvky můžou někdy působit kýčovitě. V tomto případě pak platí pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Určitě je fajn mít jeden nebo dva takové topy - působí zajímavě a veškerá pozornost proto spadá na ně. Takový kousek oblečení vypadá nejlíp v kombinaci s jednoduchým spodním dílem. Osobně tyhle topy preferuju, když chci působit, že jsem do svého outfitu dala mnoho úsilí, ale doopravdy jsem jen byla líná vymýšlet cokoliv komplikovaného.

Not like other hemlines

V tomhle případě jde o plnohodnotný návrat Y2K kousku. Klíčovým prvkem takového topu je asymetrický spodní lem, který je většinou přítomný u střihů off-shoulder nebo tube top. Nejlépe pak vynikne dynamická hemline v kombinaci s maxi skirt, low waist kalhotami či mini sukní. Variací takového topu je mnoho, a tak se nemusí jednat o čistě elegantní nebo casual kousek. Z mojí vlastní zkušenosti se ale špatně kombinuje a o tom, jak otravný je tube top, už ani nemluvím...

Draped patterns

Drinks with girls nebo fancy večeře - trik na effortlessly elegantní vzhled jsou draped patterns. Ať už se jedná o obyčejný střih či nikoliv, i sebemenší hra s látkou dodá vzhledu dynamičnost a tvar. Topy s draped patterns se jednoduše kombinují a jsou must-have prvkem nejen milovníků minimalismu.

Trend meeting trend

Pokud stejně jako já sleduješ módu, tak si určitě pamatuješ nedávné trendy, jako jsou růže, jellyfish style nebo scarf tops. Asymetric top has it all a překvapivě to vypadá fakt dobře. Ale jak jsem říkala, móda se vrací a i výše zmíněné trendy jsou jen recyklovanými nápady minulých let nebo dokonce dekád. Mým favoritem je určitě scarf top, ale s takovou variací topů si každý najde ten svůj.

Co dalšího bude tohle léto v módě?

Barvou léta je Butter Yellow! Které značky ji měly na přehlídkách?

@luciezicklerova

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.