Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kim Kardashian a Pete Davidson: Hodí se k sobě podle astrologie?

Jak moc se k sobě podle astrologie hodí náš nový fav couple Kim K a Pete Davidson?

Celý svět v posledních měsících sleduje drama kolem Kim Kardashian, jejího nového přítele Peta Davidsona a jejího ex Kanyeho Westa. Pár je teď středem pozornosti a mě zajímá, jestli se k sobě opravdu hodí a jestli stál Pete za rozvod s Kanyem. K tomu mi poslouží astrologie.

Nejdůležitější je samozřejmě vědět, kdy se oba dva narodili.

Kim: 21. října 1980, 10:46, Los Angeles

Pete: 16. listopadu 1993, neznámý čas (bez času nezjistím jeho ascendent a pozici astrologických domů), New York

ODLIŠNÁ SLUNEČNÍ ZNAMENÍ

Zatímco Kim se narodila ve vzdušném znamení Vah, Pete se pyšní vodním znamením Štíra. Na první pohled nejsou znamení úplně kompatibilní, ale není to nejhorší možná kombinace. Váha se snaží přinést do vztahu balanc, diplomacii a potrpí si na drahé a luxusní věci. Štír je více realistický (spíš až pesimistický), ale díky Váze nachází jiný a hezčí pohled na svět.

Oba jsou celkem dost odlišní a spoustu lidí by nenapadlo, že zrovna oni spolu budou jednoho dne randit.

HARMONICKÉ SPOJENÍ MĚSÍCE A SLUNCE

Měsíc Kim je ve vodním a něžném znamení Ryb, které vytváří skvělou kombinaci se Slunečním znamením Peta – Štírem. Měsíční znamení ti ukazuje, jak prožíváš různé životní situace a jak moc emocionálně založený/á jsi. Díky Měsíci v Rybách je Kim nekonfliktní, klidná, empatická a opět doplňuje temnějšího Peta.

Mají také podobné názory, co se týče emočních záležitostí, a oba hodně využívají svou intuici. Díky tomu se navzájem chápou a neměly by mezi nimi vznikat žádné konflikty. Jo, a oba mají sklony k citovému vydírání a manipulaci – ups.

Pete Davidson a Kim Kardashian na letošním Met Gala.

NESPOUTANÁ SEXUÁLNÍ PŘITAŽLIVOST DÍKY MARSU

Pete i Kim mají Mars (planetu energie, sexu a agrese) v ohnivém znamení Střelce. Už jen samotný fakt, že ho mají ve stejném znamení naznačuje, že si v posteli opravdu hodně rozumí a 100% se jeden s druhým nenudí. Díky Střelci oba rádi experimentují, zkouší nové věci a rádi společně cestují. Jejich energie jsou stejné a od začátku se před sebou nestydí.

STEJNÝ STYL KOMUNIKACE

Znamením, ve kterém oba mají svůj Merkur (planetu komunikace), je Štír. Opět je super, že jej mají ve stejném znamení, protože styl jejich komunikace a smysl pro humor je nejspíš úplně stejný. Jejich komunikace je nejspíš hodně deep a rádi rozebírají různé konspirační teorie a filozofují nad životem.

Jediným problémem by zde mohl být fakt, že Merkur ve Štíru bývá tajnůstkář, a tím pádem před sebou oba mohou mít spoustu tajemství.

Megan Fox a Machine Gun Kelly: Hodí se k sobě podle astrologie?

by @elvihradilkova

FINÁLNÍ VERDIKT

Jak jsem už zmiňovala, tihle dva jsou na první pohled velmi odlišné osobnosti a jejich vztah mnohým lidem nedává smysl. Obecně se totiž k sobě vzdušné a vodní znamení nehodí. Když se však podíváme na jejich Mars, Merkur, a možná dokonce i Měsíc, jsou krásně sehraní a doplňují se. Oba dva rádi zkouší nové věci a to může být jedním z důvodů, proč se vlastně dali dohromady.

Já osobně jim mega fandím! Kim konečně vypadá šťastná a sama sebou.