Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kdo je oběť a kdo násilník? Amber x Johnny, pt.3

Po týdenní odmlce pokračuje ostře sledovaný soudní spor mezi Amber Heard a Johnny Deppem. Co se odehrálo v pondělí?

Pokud neznáš kontext ani předchozí vývoj případu, mrkni nejdřív na tyto články:

Kdo je násilník a kdo oběť? Amber Heard vs. Johnny Depp

by @krystof_v

Kdo je násilník a kdo oběť? Amber Heard x Johnny Depp, pt.2

by @magdacizek


#JusticeForJohnnyDepp


Johnnyho Deppa čekalo před budovou soudu vřelé uvítaní – dav fanoušků, který mu vyjadřoval podporu.

Ambřina výpověď pokračuje

Amber Heard se v pondělí ráno vrátila na tribunu svědků, aby pokračovala ve své výpovědi o údajném zneužívání, které podle svých slov snášela ze strany bývalého manžela Johnnyho Deppa.

Bohužel, násilí se stalo téměř normálním, zvláště ke konci.
Amber Heard

Amber také vypověděla, že se k sobě s Johnnym chtěli vrátit, a to krátce po jejich hádce, při které Johnny přišel o kus prstu. Údajně plánovali společnou koupi farmy, a dokonce i děti.

Johnny byl můj domov... a ten domov byl často opravdu násilný.
Amber Heard

Jealousy, jealousy

Amber tvrdí, že Johnny byl abnormálně žárlivý. Měl ji nazvat lhářkou a děvkou, prý protože zvažovala projekt s hercem Jamesem Francem. Johnny měl údajně problém s natáčením sexuálních scén nebo s tím, že by se na obrazovce objevila nahá. Tvrdila, že když svému manželovi řekla, že přemýšlí o televizním projektu právě s Francem, spustilo to pro ni „týden pekla“. James Franco ale již dříve potvrdil, že měl s Amber aférku během toho, co randila s Deppem.

Happy birthday, dear Amber

Amber rovněž sdělila porotě svou verzi událostí ohledně její narozeninové večeře, na kterou Depp nedorazil. Jak je známo, hádka vyústila mimo jiné v exkrementy v jejich manželské posteli. Amber tvrdí, že jí Depp údajně blokoval východ z ložnice. Během potyčky, která následovala, měl Depp údajně popadnout láhev šampaňského a hodit ji na ni. Střet pokračoval mimo ložnici, kdy měl Depp vyhodit Ambřin mobil z okna. Amber přiznala, že poté popadla Deppův telefon a vyhodila ho z okna také.

A jak se Amber staví ke kauze exkrementů v posteli?

Amber tvrdí, že nechtěla, aby policisté zatknuli Johnnyho, proto s nimi odmítla spolupracovat, když byli přivoláni k údajnému útoku v květnu 2016. Celá situace vedla k jejich rozvodu. Když se Amber ptali u soudu, jestli s Johnnym při hádce mluvili o rozvodu, řekla Amber doslova: We didn't discuss divorce. He was obsessed with dog poop." Také tvrdí, že byl Johnny přesvědčen, že exkrementy v posteli byly jen prank.

Pictures or it didn't happen

Porotci ukázali fotky Amber Heard poté, co po ní měl Depp hodit telefon.

Dále byly předloženy fotky bytu, který měl údajně zničit Johnny Depp za pomoci lahve vína.

Amber rovněž vypověděla, že její sestra naučila Johnnyho Deppa šňupat kokain pomocí aplikátoru na tampon. Předložila rovněž zprávy spolu s fotkou Johnnyho, který prý pro večírku usnul se zmrzlinou v klíně.

Zlomený nos? Amber tvrdí, že jí Johnny zlomil nos krátce po Met Gala 2014, kde se setkala s Elonem Muskem. Jako důkaz předložila fotky, na nichž zranění není vidět. Tvrdí, že make-up zakryl otoky a ona nechtěla chodit po LA s modřinami na obličeji".

Soudu byla rovněž předložena nahrávka z roku 2016, v níž Johnny Depp Amber rozzlobeně slíbil, že: „Už nikdy neuvidí jeho oči“. Heard vypověděla, že její bývalý manžel slib dodržel. Během soudního procesu se na ni prý nepodíval ani jednou.

16. den soudního procesu Amber Heard a Johnnyho Deppa za pomluvu skončil přiznáním Amber – přiznala, že ve skutečnosti nesplnila svůj závazek darovat peníze z rozvodu s Deppem ve výši 7 milionů dolarů charitě. Tvrdí, že slova „závazek" a „darování" jsou pro ni synonyma.


Amber bude ve výpovědi dnes pokračovat, o všem tě budeme informovat.

Přispěj na granulky pro Feríska🐈💕🐾

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.