Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kdo je násilník a kdo oběť? Amber x Johnny, pt. 9

U soudu ve středu svědčila například modelka Kate Moss, Johnnyho expřítelkyně a celý den byl nabitý svědectvími! Pojďme si vše společně zrekapitulovat👇

Unikl ti předchozí díl?👇

Kdo je násilník a kdo oběť? Amber x Johnny, pt. 8

by @magdacizek

Ve středu fanoušci Johnnyho Deppa čekali před budovou soudu už od jedné hodiny ráno v naději, že se jim podaří obsadit jedno z míst v soudní síni. Někteří si čekání zkrátili tím, že se dívali na film Piráti z Karibiku s jejich oblíbencem v hlavní roli.


Svědectví Kate Moss

Supermodelka Kate Moss, která s Johnnym randila v devadesátkách, u soudu vypovídala prostřednictvím videohovoru z Anglie. Popřela, že by Depp byl násilný nebo ji shodil ze schodů, jak ve své výpovědi tvrdila Amber Heard. Tím Kate vyvrátila její svědectví.

Nikdy mě nenapadl, nekopal ani neshazoval ze schodů.
Kate Moss

Moss tvrdila, že ze schodů spadla, když opouštěla ​​svůj hotelový pokoj v resortu Golden Eye.

Johnny odešel z pokoje dřív než já. Když jsem odcházela z pokoje, spadla jsem ze schodů a zranila jsem si záda. Křičela jsem, protože jsem nevěděla, co se mi stalo, a bolelo mě to. Depp přiběhl, aby mi pomohl, odnesl mě do mého pokoje a zajistil mi lékařskou pomoc.
Kate Moss

Svědectví Kate Moss skončilo, aniž by byla podrobena výslechu právním týmem Amber Heard, protože Kate jasně označila svědectví Amber za nepravdivé.


Výpověď psychiatričky vyvrací diagnózu Amber Heard

Deppova odborná svědkyně Dr. Shannon Curry vyvrátila tvrzení psychiatričky, která diagnostikovala Heard PTSD. Dr. Curry tak zpochybnila PTSD diagnózu doktorky Dawn Hughes, klinické psycholožky, kterou předvolal tým Amber Heard. Posttraumatická stresová porucha se u Amber měla rozvinout po vztahu s Johnnym Deppem.

Dr. Hughes zkreslila testy a výsledky, které použila ve svém hodnocení.
Dr. Shannon Curry

Reakce na svědectví Kate Moss

Zdroj blízký Deppovi řekl, že Kate Moss se svědectvím připojuje ke každé předchozí přítelkyni nebo manželce Deppa, které potvrdily, že se k nim nechoval násilně.

Je zřejmé, že tým Amber Heard se zdá být naštvaný, že Kate Moss přistihla Amber při další lži, tentokrát když se snažila vysvětlit úder Deppa do obličeje 23. března 2015.
Pro-Deppův zdroj pro The Post

Johnny Depp je zpět

Johnny Depp se ve středu, v předposlední den soudního procesu, znovu postavil před soud. Výpověď Amber Heard označil za „slovní salát". Johnny Depp rovněž vypověděl, že neviděl prohlášení svého právníka Adama Waldmana o Amber Heard v Daily Mail, dokud na něj jeho bývalá manželka nepodala žalobu pro pomluvu. Waldman řekl tisku, že Heard si svá obvinění ze zneužívání vůči Deppovi vymyslela.


Depp o roli Amber v Aquamanovi

Depp také vypověděl, že pomohl Heard získat roli ve filmu Aquaman. Údajně osobně mluvil se „třemi vysoce postavenými" manažery Warner Bros., aby pomohl Amber Heard získat roli. Heard již dříve svědčila, že získala roli sama – bez jakékoliv pomoci od Deppa.

Mohu jen říct, že nakonec tu práci ve filmu dostala... takže jsem předpokládal, že jsem jejich obavy do určité míry zkrotil.
Johnny Depp

Depp se následně měl pokusit Amber z Aquamana vyhodit. Johnny Depp poslal Ambřině sestře Whitney SMS poté, co si Amber v roce 2016 zařídila dočasný soudní zákaz styku. V SMS psal, že by ji chtěl ve filmu nahradit. Depp to popřel a řekl, že úterní výpověď vedoucích pracovníků Warner Bros. dokazuje opak. (Poznámka: Údajně šlo zejména o nedostatek chemie mezi Amber a představitelem Aquamana Jasonem Momoou.)

Depp o užívání MDMA


Depp popírá, že by si vzal 8 až 10 pilulek MDMA najednou. Zpochybnil tak svědectví Amber Heard, která tvrdila, že kdysi bral 8 až 10 pilulek MDMA najednou. Tvrzení Depp označil jako nepravdivé. Tvrdí, že pokud by užil takovou dávku, byl by už mrtvý. Heard tvrdila, že Depp si vzal hrst drog v březnu 2015 během jejich nechvalně známé rvačky v Austrálii, během níž do ní měl její tehdejší manžel násilně vniknout lahví s alkoholem. Depp toto obvinění popírá a ve středu řekl, že si myslí, že MDMA užil méně než 10krát v životě.Depp o noci, kdy přišel o kus prstu

Depp ve středu popsal i noc, kdy přišel o koneček prstu. Tvrdí, že mu Amber Heard uřízla špičku prstu tím, že po něm hodila láhev vodky. Depp vypověděl, že první hozená láhev přeletěla jeho hlavu. Druhá láhev zasáhla jeho ruku, která spočívala na baru. Řekl, že svému lékaři Dr. Davidu Kipperovi, který byl náhodou ve městě, poslal textovou zprávu, v níž ho informoval o tom, že právě přišel o koneček prstu.Depp o incidentu na schodech s Kate Moss

Depp vypověděl, že údajný incident na schodech s Kate Moss je výmyslem Amber Heard. Porotcům řekl, že svědectví Kate Moss odpovídá realitě a tvrdil, že Amber Heard zmanipulovala příběh o modelce, která spadla ze schodů tak, aby odpovídal jejímu vlastnímu příběhu. Vzpomíná si, že o incidentu s Amber mluvil, ta pak ale příběh překroutila a u soudu ho vylíčila jako velmi ošklivý incident. Přejímání historek se zdá pro Amber typické - dříve u soudu vypověděla, že byla znásilněna, jednalo se však o zážitek její asistentky.Depp o líbánkách s Amber

Depp vypověděl, že ho Amber Heard udeřila na líbánkách ve vlaku Orient Express v červenci 2015. Tehdy vznikly i fotografie na nichž má Johnny modřinu pod levým okem. Heard již dříve potvrdila, že s bývalým manželem došlo na líbánkách k potyčce, z násilí však vinila Deppa. U soudu tvrdila, že si myslela, že ji chtěl zabít, a měla strach o svůj život.Depp tvrdí, že Amber se chovala ke své sestře jako k „boxovacímu pytli"

Depp rovněž vypověděl, že Heard se k vlastní sestře Whitney chovala jako k boxovacímu pytli. Johnny měl se sestrou Amber dobré vztahy. Dosvědčil, že viděl Heard mrštit víno do tváře své sestry. Také ji prý několikrát strčila. Depp také řekl, že Whitney, která nějakou dobu bydlela s Johnnym a Amber v jejich bytě v Los Angeles, Amber nakonec po hádce vykopla. Amber jí řekla, aby vypadla.


Depp o sexuálním zneužívání

Johnny Depp porotě řekl, že navzdory obviněním Amber Heard, se nikdy nedopustil sexuálního zneužívání nebo fyzického zneužívání. Depp nazval výroky Amber Heard pod přísahou „strašné, směšné, ponižující, bolestné, divoké, nepředstavitelně brutální, kruté a všechny falešné – všechny falešné".

Bez ohledu na to, co se stalo, dostal jsem se sem a řekl jsem pravdu a mluvil jsem za to, co jsem na zádech nesl neochotně už šest let.
Johnny Depp

Depp rovněž nařkl právníka Amber Heard z vymýšlení důkazů.

Depp o „globálním ponížení" Amber Heard

Právník Amber Heard přečetl u soudu textovou zprávu, ve které Johnny Depp údajně napsal, že herečka „prosí o totální globální ponížení“. "Dostane to,". Zprávy měl napsat Depp svému bývalému talentovému agentovi Christianu Carinovi, který je také bývalým snoubencem zpěvačky a herečky Lady Gaga. Ve zprávě ze srpna 2016 Depp napsal řadu urážek o Heard, nazval ji zlatokopkou a jejího tehdejšího přítele Elona Muska nazval „Molluskem" (pozn. mollusk je v překladu měkkýš).

Bývalý zaměstnanec TMZ tvrdí, že Amber na sebe zavolala paparazii

Bývalý zaměstnanec TMZ obdržel žádost, aby poslal paparazzi, kteří měli nafotit „údajnou modřinu“ Amber Heard. Morgan Tremaine, bývalý zaměstnanec TMZ, svědčil o tom, že 27. května 2016 poslal paparazzi před budovu soudu v Los Angeles, aby natočili Amber Heard odcházející poté, co podala žádost o dočasný soudní zákaz styku proti Johnnymu Deppovi. Tým Amber Heard se pokusil zablokovat Tremaineovo svědectví, ale soudkyně Penny Azcarate tento návrh zamítla. Amber ve své výpovědi totiž u soudu řekla pod přísahou, že fotografy k soudu nezavolala.

Zmanipulované fotky modřin

Dalším svědkem Johnnyho Deppa byl Norbert „Bryan“ Neumeister, expert na metadata. O fotografii modřiny Amber Heard vypověděl, že analyzoval mnoho kopií fotografie, které Amber navrstvila na sebe. Podle svědectví odborníka by fotografie s označením „iOS 9.3.1“ byla původní fotografií a fotografie s označením „Fotografie 3.0“ byla zmanipulovaná.

Neumeister také svědčil, že analyzoval mnoho úprav na fotografii Amber Heard s modřinou na paži. Johnny Depp řekl, že není zodpovědný za modřinu na paži jeho bývalé manželky.

Svědectví policistky z LAPD

Další svědectví podala policistka, která v roce 2001 zatkla Amber Heard na mezinárodním letišti Seattle-Tacoma za to, že údajně fyzicky napadla svou tehdejší partnerku Tasyu van Ree. Amber měla být agresivní vůči své partnerce, chytila ​​ji za paži, strhla jí náhrdelník a zdálo se, že nestojí pevně na nohou. Oči měla rozmazané a byl z ní cítit alkohol, uvedla policistka ve svém svědectví. Policistka byla posledním středečním svědkem.

Deppovi právníci povolají ve čtvrtek na tribunu ještě jednu osobu, než bude mít tým Amber Heard šanci předvolat protisvědky. Závěrečné výpovědi jsou naplánovány na pátek.O všem tě budeme informovat!

Přispěj na granulky pro Feríska🐈💕🐾

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.

Co si o případu myslíš? Zapoj se do diskuze v komentářích👇