Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kdo je násilník a kdo oběť? Amber x Johnny, pt. 8

Co se dělo v soudní síni v úterý? Pokračovaly výpovědi několika svědků, kteří byli předvoláni právním týmem Amber Heard. 👇

Unikl ti předchozí díl?👇

Kdo je násilník a kdo oběť? Amber x Johnny, pt. 7

by @magdacizek

Welcome to day 21

Právníci Amber Heard nepředvolají Deppa jako svědka. Deppův právník Ben Chew žádal, aby soudkyně Penney Azcarate zamítla žalobu Amber Heard za pomluvu ve výši 100 milionů dolarů proti Johnnymu Deppovi.

Právník Amber Heard Benjamin Rottenborn požádal soudkyni, aby nechala o hereččině žalobě rozhodnout porotu. Ambřina obhajoba tvrdila, že Deppův právník Adam Waldman označil tvrzení o zneužívání herečky za „hoax“ a že Deppův tým zveřejnil v tisku zprávu o tom, že LAPD zahájila vyšetřování herečky za křivou přísahu poté, co Waldman šel na policejní stanici osobně podat hlášení.

Je to ostudný a ohavný příklad toho, jak daleko by byl Depp prostřednictvím svého agenta pana Waldmana schopen zajít, aby pošpinil Amber Heard.
Benjamin Rottenborn

Soudkyně návrh Johnnyho Deppa na zamítnutí žaloby jeho ex-manželky obratem zamítla. Azcarate řekla, že nechává na porotě, aby rozhodla, zda Deppův právník Adam Waldman jednal se špatnými úmysly, když říkal, že tvrzení Amber Heard o zneužívání byly „podvod“.

Walter Hamada o výši platu Amber Heard v Aquamenovi

Výkonný ředitel Warner Bros. Walter Hamada ve své výpovědi dosvědčil, že plat Amber Heard za natáčení filmu Aquaman nebyl ovlivněn prohlášeními Johnnyho Deppa a jeho týmu – toto tvrzení je v kontrastu s tvrzením Amber Heard. Ta říká, že Depp prostřednictvím svého právního zástupce Adama Waldmana tvrdí, že si obvinění ze zneužívání vymyslela, a to ovlivnilo výši jejího platu v pokračování filmu Aquaman.

Hamada však řekl, že Warner Bros. zvažovalo přeobsazení Amber Heard kvůli nedostatku vzájemné přitažlivosti s představitelem Aquamana, hercem Jasonem Momou. Řekl také, že Heard nebyla hlavní hvězdou filmu Aquaman, studio film vidělo jako kamarádskou komedii mezi Momoou a Patrickem Wilsonem.

Neurčitá výpověď Deppova lékaře

Deppův lékař podal velmi krátké svědectví. Dr. David A. Kulber vysvětlil, jaký typ operace Depp absolvoval po zranění ruky v březnu 2015. Kulber stručně popsal Deppova zranění, ale neobjasnil vznik zranění. Depp tvrdí, že Amber Heard po něm hodila láhev vodky, která mu uřízla prst. Amber zase tvrdí, že se Johnny zranil pod vlivem drog.

Zničil kariéru Amber Heard covid, nebo pomluvy?

Dále se na tribunu vrátil Doug Bania, expert na škody způsobené duševním vlastnictvím. Ten již dříve u soudu představil svou analýzu veřejného vnímání Johnnyho Deppa v návaznosti na článek Amber Heard a řekl, že velmi „poškodila“ postavení svého bývalého manžela. Bania tvrdí, že Amber by se díky Aquamanovi nestala „megastar“, jak tvrdila v pondělí Kathryn Arnold a že by Amber měla zvážit, jestli její kariéru negativně ovlivnila pandemie covidu.

Právník Richard Marks

Jako další svědek byl předvolán právník Richard Marks. Ten se rovněž snaží vyvrátit svědectví Kathryn Arnold. Arnold u soudu vypověděla, že Amber Heard ztratila mezi 45 miliony a 50 miliony dolarů na potenciálních výdělcích kvůli údajnému pomlouvačnému prohlášení Johnnyho Deppa. Tým Amber Heard přiměl Markse, aby přiznal, že ale nikdy nevyjednával dohodu o superhrdinském filmu, jako je Aquaman.

Napadení v Kalifornii a Twitter beef

Jako další vypovídal Morgan Night, bývalý majitel Trailer Palace v národním parku Joshua Tree, o incidentu z roku 2013. Amber u soudu tvrdila, že právě v Trailer Palace ji Johnny Depp napadl v květnu 2013. Při výslechu Deppovou právničkou Camille Vasquez Night vypověděl, že zaslechl hádku mezi párem. Heard prý křičela na Deppa.

Depp i Heard popisují noční události odlišně. Herečka se na tribuně rozhořčila, když vyprávěla příběh o jejich pobytu v Hicksville Trailer Palace a řekla, že Depp zničil jejich přívěs. Heard se během výpovědi Morgana Nighta ušklíbla, když mluvil o rozbitém svítidle v přívěsu.

Jen jsem tam stála a dívala se na světlo... Neřekla jsem stop nebo tak něco.
Vypověděla Amber během svého svědectví, když popisovala údajný útok.

Morgan Night 21. dubna na Twitteru uvedl, že Amber Heard byla „žárlivá a bláznivá“. Stalo se tak, zatímco proces probíhal a ona stále mohla svědčit. Svědek tweetoval zprávu o incidentu v Hicksville v odpovědi na pro-Deppův účet @ThatUmbrella. Deppův právník Adam Waldman podle Heardovy právničky Elaine Bredehoft s účtem komunikoval. Zdá se, že majitel twitterového účtu je nadšený z toho, že byl uveden v soudním procesu.

Forenzní psychiatr Dr. Richard Shaw se jako další ujmul svědectví a snažil se vyvrátit, že Depp je „narcisista“. Pokusil se zvrátit svědectví, které včera podal Dr. Spiegel, když řekl, že Johnny Depp vykazoval „narcisistické“ rysy a také důkazy o špatném kognitivním poklesu v důsledku užívání drog. Shaw tvrdí, že Spiegel porušil „pravidlo Goldwater“, které říká, že lékaři by neměli poskytovat psychologická hodnocení lidí, které osobně nevyšetřili.

Jennifer Howel tvrdí, že Johnny neměl násilné sklony

Dalším svědkem byla Jennifer Howell, bývalá přítelkyně Ambřiny sestry Whitney Henriquez. Ta vypověděla, že nikdy neviděla Johnnyho Deppa opilého nebo naštvaného a že jí Heard nikdy neřekla, že by se herec choval hrubě. Na její krátké svědectví navázala Candie Davidson-Goldbronn, zástupkyně Dětské nemocnice v Los Angeles, která byla posledním svědkem.

Jak bude soud pokračovat?

Deppův tým má dnes předvolat další svědky vyvracující tvrzení Amber Heard, včetně jeho bývalé přítelkyně Kate Moss. Očekává se, že se před soud možná znovu postaví i samotný Johnny. O středečních událostech u soudu tě budeme informovat!

Přispěj na granulky pro Feríska🐈💕🐾

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.