Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kdo je násilník a kdo oběť? Amber x Johnny, pt. 7

Po krátké odmlce se pojďme společně podívat na to, co se v soudní síni odehrálo v pondělí.👇

Utekl ti předchozí díl? Mrkni sem👇

Kdo je násilník a kdo oběť? Amber x Johnny, pt. 6

by @magdacizek

HOT TAKE

Než se vrhneme k pondělnímu dění v soudní síni, pojďme se podívat na záhadu Ambřina korektoru. Její právní tým soudu předložil fotku, která měla svědčit o Johnnyho drogové závislosti (na fotce je Johnny zřejmě v bezvědomí). Na snímku je vidět set korektorů, které se v divadle používají pro vytvoření modřin a otoků. Barvy se shodují s paletou barev, kterou běžně využívají divadelní a filmoví maskéři. Mohla je Amber použít k výrobě svých modřin? Barvy totiž neodpovídají paletce, kterou Amber prezentovala u soudu a kterou měla údajně používat k zakrytí svých zranění. Navíc při své výpovědi dokonce slovní spojení bruise kit" doslovně použila.

Co se stalo v pondělí?

Šestý a zároveň poslední týden soudu pokračuje ve výpovědích svědků a expertů. Kdo vypovídal?

Chirurg o Johnnyho zraněném prstu

Ortopedický chirurg Dr. Richard Moore řekl, že na základě fotografií Deppova useknutého prstu není zraněn jeho nehet. Zranění se tak neshoduje s popisem toho, jak se celá událost odehrála – Amber po něm měla hodit láhev a udeřit ho do prstu shora, zatímco herec odpočíval.

Porotcům byly ukázány vysoce názorné fotografie zmrzačeného a zakrváceného prstu Johnnyho Deppa, na nichž je vidět, že kousek konečku prstu chybí, ale nehet vypadá neporušený. Advokátka Johnnyho Deppa, Camille Vasquez, se snažila podkopat svědectví Dr. Richarda Moora tím, že Moore, který Deppa nikdy neošetřoval a ani mu osobně nezkoumal ruku, nebyl v pozici, aby mohl definitivně vyloučit, že mu zranění nezpůsobila vymrštěná lahev vodky.

Vylučuji vznik zranění způsobem popsaným panem Deppem v jeho výpovědi.
Dr. Richard Moore

Fotografie zachycující scénu, při níž měl Johnny přijít o kus prstu, ale v rohu ukazují rozbitou lahev vodky. Camille Vasquez, Deppova advokátka, předložila soudu fotografii, na níž Johnnyho useknutý konec prstu spočíval v kapesníku na zakrvácené podlaze mezi skleněnými střepy.

Psychiatr tvrdí, že Depp má násilnické sklony

Dalším svědkem byl Dr. David Spiegel, psychiatr z Norfolku ve Virginii, který tvrdí, že Depp má historii násilnického chování vůči svým partnerkám. Dále vypověděl, že Deppovo chování je v souladu s někým, kdo zneužívá drogy a alkohol. Johnny Depp prý také projevoval rysy žárlivosti, nedostatku empatie a „křehkého sebevědomí“.

Kate Moss bude předvolána jako svědek

Modelka Kate Moss bude již ve středu vypovídat u soudu. Jako svědka ji představí tým Johnnyho Deppa. Johnny Depp a Kate Moss randili v roce 1995. Moss může svědčit díky tomu, že ji před několika týdny Amber Heard zmínila jménem ve své výpovědi. Toto tým Johnnyho Deppa vřele uvítal.

A koho dalšího předvolá Johnnyho tým?

Právní tým Johnnyho Deppa ve středu povolá herce zpět na tribunu jako svědka, spolu s doktorkou Shannon Curry. Curry je forenzní psycholožka, která v procesu svědčila již dříve. Během své výpovědi 26. dubna porotě řekla, že věří, že Amber Heard má hraniční poruchu osobnosti a histriónskou poruchu osobnosti. Curry pravděpodobně promluví o tom, co vyvodila ze svého hodnocení Heard. Hraniční poruchu osobnosti neboli BPD však potvrdil i Dr. David Spiegel, kterého předvolal právní tým Amber Heard.

Kathryn Arnold

Posledním svědkem na tribuně byla Kathryn Arnold, konzultantka zábavního průmyslu. Ta tvrdí, že Aquaman měl být pro Amber okamžikem, který rozjede její kariéru. Místo toho je však kariéra herečky v troskách.

Byla to chvíle, kdy byla nejen dobrou herečkou, ale byla i světově proslulá, protože byla v nejúspěšnějším filmu... pro DC Comics.
Kathryn Arnold

Negativní publicita z obvinění ze zneužívání Johnnyho Deppa poškodila její kariérní vyhlídky spolu s negativní kampaní na sociálních sítích. Heard byla vyloučena z hlavních tiskových akcí a propagačních materiálů pro Aquamana a L'Oréal pozastavil jejich spolupráci. Kolega z filmu Aquaman Jason Momoa pomohl herečce udržet její roli ve druhém pokračování Aquamana. Momoa a režisér filmu James Wan byli údajně neoblomní, chtěli, aby Heard zůstala, a osobně se jí zastávali.

Kathryn Arnold byla posledním svědkem 20. dne soudního procesu. Soud pokračuje dnes a my tě budeme o všem dění v soudní síni informovat.

Přispěj na granulky pro Feríska🐈💕🐾

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.