Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kdo je násilník a kdo oběť? Amber x Johnny, pt. 5

Středeční soud patřil výpovědím svědků Amber Heard. K případu se vyjádřil i bývalý prezident USA Donald Trump. Co se v soudní síni událo?👇

Unikl ti předchozí díl? Čti👇

Kdo je násilník a kdo oběť? Amber x Johnny, pt.4

by @magdacizek

Raquel Pennington

Ve své výpovědi pokračovala bývalá nejlepší kamarádka Amber Heard, která v úterý vypověděla, že ji herečka fyzicky napadla, nyní však vypovídala v její prospěch. Prý si všimla „velmi, velmi dlouhých, hlubokých“ řezů na hereččině předloktí. Raquel popsala, že si všimla zranění poté, co se Amber vrátila z Austrálie v březnu 2015, kde ji měl sexuálně napadnout Johnny Depp.

Raquel rovněž vypověděla, že viděla Amber s poraněním hlavy a vytrženým chomáčem vlasů. Řekla také, že měla rozříznutý spodní ret, otoky na nose a celý obličej měla zarudlý – i když připustila, že zarudnutí mohlo být od pláče.

Amber údajně ukazovala rozříznutý ret a chybějící chomáč vlasů vizážistovi během příprav na televizní show.

Raquel se prý bála o život své přítelkyně.

Bála jsem se o její fyzické bezpečí. Bála jsem se, že by jí mohl náhodou udělat něco horšího, než kdy zamýšlel.
Raquel Pennington

Svědkyně rovněž vypověděla, že Depp si uřízl svůj vlastní prst.

Vyjádření Donalda Trumpa

Bývalý prezident Donald Trump se v úterý rozhodl k případu vyjádřit na své vlastní platformě Truth Social. „Sledujete soudní proces s Johnny Deppem a Amber Heard? Jaký krásný pár! Za prvé, Johnny ji zažaloval za to, že napsala článek o jeho malém výstupu, který prakticky nikdo nečetl, protože si nechtěla pokazit publicitu,“ napsal Trump s odkazem na článek Amber Heard ve Washington Post. Je pravděpodobné, že Trump není velkým fanouškem Deppa, ten totiž kdysi vtipkoval o atentátu na bývalého prezidenta.

Josh Drew

Jako další svědek byl předvolán Josh Drew, bývalý Raquelin manžel. Drew byl mimo jiné sousedem Johnnyho Deppa a Amber Heard v budově Eastern Columbia v Los Angeles.

Josh vypověděl, že se Amber stýkala s Elonem Muskem v LA přibližně tři až čtyři týdny poté, co v roce 2016 podala žádost o dočasný soudní zákaz styku s Deppem.

Drew u soudu popsal Deppovo šílené chování – například vyřezávání zpráv do jejich kuchyňské desky. Drew popsal, jak v prosinci 2015 dorazil do domova páru v Los Angeles, kde našel v kuchyni a na jídelním stole „nepořádek“.

 Whitney Henriquez

Jako další svědčila Ambřina mladší sestra Whitney. Vypověděla, že Johnny Depp chtěl mít Amber pod kontrolou – určoval, co si obleče, a kontroloval její telefon.
Whitney tvrdí, že ji Depp před Amber fyzicky napadl. Mělo se tak stát poté, co se Amber své sestře svěřila, že ji Johnny podvádí. Po potyčce se obě zavřely v koupelně. Když se odvážily vyjít ven, zjistily, že Depp zničil Whitney šatník.

Whitney tvrdí, že Amber Heard byla zničena, když ji Deppův právník obvinil, že ve skutečnosti není obětí domácího násilí. Amber prý má jen svou reputaci, za kterou musí bojovat, Johnny má soukromé ostrovy a spoustu peněz...

 Elizabeth Marz

Další exkamarádka Amber u soudu vypověděla, že Johnny měl násilnou povahu a několikrát ho viděla podnapilého a agresivního.

 Melanie Inglessis

Jako další svědek byla předvolána vizážistka z televizní show, která tvrdí, že Amber měla před natáčením rozříznutý ret, otoky v obličeji a několik modřin. Marie údajně použila krém z arniky ke snížení otoku na Ambřině obličeji.

Krém z arniky byl velkým tématem v soudním procesu už dříve, kdy Elaine Bredehoft, právnička Amber Heard, tvrdila, že tento krém Amber používala, aby skryla všechna svá zranění. Bredehoft se zeptala Deppova svědka Isaaca Barucha, jestli ví, že Heard používala tento krém, když tvrdil, že ji nikdy neviděl zraněnou. Baruch, Deppův nejlepší přítel, se zasmál a řekl, že neví. Toto tvrzení bylo zesměšňováno fanoušky Deppa, ale Inglessis řekla, že to byla jedna z mnoha věcí, které Amber udělala, aby skryla svá zranění.

Christy Sexton

Posledním svědkem dne byla Christy, bývalá koučka Amber Heard. Christy vypověděla, že Johnny Depp doháněl svou manželku k slzám po celou dobu jejich manželství. Prý brečela během 80–90 % jejich společných lekcí.

Osamělá fanynka

Kylie Putnam je zatím jedinou fanynkou Amber Heard u soudu. To je ostrým kontrastem k davům Johnnyho fanoušků. Kylie si přinesla ceduli s nápisem „I believe her“. „Nedržím krok s popkulturou a hledala jsem způsob, jak Amber pomoci a nikdo nic nedělal,“ dodala. „Nikdy bych tu nebyla, kdyby tu nebyli Deppovi fanoušci.“ Putnam uvedla, že je zděšena toxickým fandomem a odpornými komentáři namířenými proti Amber Heard na sociálních sítích.

A co se bude dít u soudu dnes? O všem tě budeme informovat!

Přispěj na granulky pro Feríska🐈💕🐾

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.