Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kdo je násilník a kdo oběť? Amber x Johnny, pt.4

Amber pokračuje ve své výpovědi, otázky jí klade Deppova právnička Camille Vasquez. Co se dělo v soudní síni v úterý?👇

Co se dělo v pondělí?

Kdo je oběť a kdo násilník? Amber x Johnny, pt.3

by @magdacizek

Sexuální napadení lahví

Deppova právnička se Amber zeptala na údajné sexuální napadení lahví. Incident se měl odehrát v Austrálii v roce 2015, kdy Amber Heard tvrdila, že ji Johnny sexuálně napadl lahví poté, co si uřízl kus prstu. Právnička se Heard ptala na přesný sled událostí, počínaje tím, že Depp rozbil telefon a uřízl si část prstu, pak ji přimáčkl na psací stůl a údajně do jejího těla vložil lahev od alkoholu. Heard tvrdí, že si nepamatuje přesný sled událostí. Vypověděla také, že po údajném sexuálním napadení nevyhledala lékařskou pomoc. Neexistují tak žádné lékařské záznamy o sexuálním napadení, přestože Amber Heard ve svém svědectví tvrdila, že utrpěla zranění a krvácela.

Milostný dopis

Soudu byl předložen vzkaz od Amber adresovaný Johnnymu, ve kterém píše doslova „I want to rip you apart.". V dalším dopise Heard napsala Deppovi, že je „poslední člověk, kterému kdy chtěla ublížit" a že "nikdy neexistuje dost dobrý důvod pro to, abych ti ublížila."

Drogy na svatbě

Amber Heard naplánovala do svatebního programu s Johnnym Deppem položku „dance, sex and alcohol". U soudu se mimo jiné hodně probírá Johnnyho závislost na drogách a alkoholu – právě ve změněném stavu vědomí měl být často násilný. Proto byla tato položka tolik kontroverzní. Amber přiznala, že drogy do seznamu napsala, ale řekla, že se rozvrh změnil a plánovaná taneční párty plná drog se nikdy nekonala.

Photos don't lie

Právnička Johnnyho Deppa naznačila, že Amber Heard lhala o údajné fyzické potyčce – ukázala fotky herečky z photoshootu, který se měl odehrát týden poté. Konkrétně se jedná o tvrzení Amber, že ji Depp 15. prosince 2015 praštil v posteli. Na fotkách nejsou žádná viditelná zranění. Amber řekla, že na fotkách měla make-up.

Aquaman

Amber Heard u soudu popřela, že by jí bývalý manžel Johnny Depp sehnal hlavní roli v trháku Aquaman.Pan Depp vám sehnal roli v Aquamanovi?" zeptala se Deppova právnička Camille Vazquez. Zdálo se, že Heard to tvrzení urazilo a řekla: „Ne, tu roli jsem získala na konkurzu." Napjatá chvíle přišla poté, co Heard v pondělí vypověděla, že její hlavní role v pokračování Aquamana byla drasticky omezena.

Nevěra?


U soudu byly předloženy fotografie Amber s kolegou Jamesem Francem. Amber je komentovala jen tím, že byly pořízeny ve výtahu v budově, kde bydlela, více se k aféře nevyjádřila. Fotky byly pořízeny den před tím, než požádala o rozvod s Johnnym Deppem.

Edit?

Právnička Johnnyho Deppa obvinila Amber Heard z úpravy fotografie z května 2016, na které má údajně modřiny na obličeji. Během výslechu advokátka řekla, že Amber zvýšila sytost na jedné z verzí fotografie, aby její tvář vypadala červeněji a nafouknutě.

Při předložení fotografie Johnnyho Deppa s modřinami na obličeji naopak Amber tvrdí, že tento snímek byl vyphotoshopován a Depp rozhodně neutrpěl žádná zranění.

Historie násilí?

Právnička Johnnyho Deppa ukončila křížový výslech Amber Heard tím, že se herečky zeptala, jestli týrala svou bývalou partnerku Tasyu van Ree. „Johnny Depp není jediný váš partner, kterého jste napadla?" zeptala se advokátka. „Nikdy jsem nenapadla žádného partnera," trvala na svém Heard. V roce 2009 byla přitom Heard obviněna z domácího násilí na tehdejší přítelkyni Tasye van Ree – ta později uvedla, že incident byl nedorozumění, a obvinění proti Heard byla rychle stažena.

Heard tímto ukončila svůj výslech a následovalo předvolání svědků

Producent iO Tillett Wright je dalším svědkem, který byl předvolán poté, co Amber Heard uzavřela své svědectví. Wright, kamarád Amber Heard, podal svědectví prostřednictvím předem nahraného videa. „Alkohol v něm probouzel velmi ošklivou stránku," řekl Wright o Johnnym Deppovi. Také tvrdil, že Depp užíval velké množství kokainu a za své závislosti se styděl. O Amber se před ním údajně vyjadřoval hanlivě, a to v takovém smyslu, že nebude mít kariéru poté, co zestárne, a že jedinou její předností je vzhled.

Dalším svědkem je Ambřina ex-BFF Raquel Pennington. A proč už nejsou kamarádky? „Chtěla jsem ve svém životě trávit více času s jinými lidmi a upřednostňovat jiné vztahy," řekla Pennington. Raquel svědčila o tom, že se během Dne díkůvzdání dostala do fyzické potyčky s Amber Heard kvůli špatně umístěnému nádobí. „Připravovali jsme se na Den díkůvzdání a hledali jsme možná nějaké sklenice nebo nádobí a nemohli jsme je nikde najít," řekla Pennington. „Heard je konečně našla na místě, kam jsem si myslela, že jsem se dívala, a začaly jsme se o tom hádat. Myslela si, že nehledám dost usilovně. Strčila do mě a následně mě praštila do tváře," tvrdí Pennington. Svědectví Raquel Pennington bude pokračovat již dnes, o všem tě budeme informovat!

Přispěj na granulky pro Feríska🐈💕🐾

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.