Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: SHINee a 2NE1 slaví výročí a Seungri plánuje otevřít další night club

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

Fashion fashion

San a Wooyoung z ATEEZ se objevili na titulce pro magazín Vogue Korea. V rozhovoru se rozpovídali o jejich kariéře i vystoupení na letošní Coachelle.

Congratulations!

Lisa si připisuje další důležitý milník v kariéře - je první soloistkou, která přesáhla hranici jedné miliardy shlédnutí na YouTube a streamů na Spotify. Dosáhla toho se songem Money.

Sweet sixteen

SHINee slaví už 16 let od jejich debutu a k příležitosti hezkého výročí vydali i speciální videjko pro fans. Celé ho shlédneš na YouTube.

Of course he is

Člověk by řekl, že po celém Burning Sun skandálu a roce a půl ve vězení by si bývalý člen skupiny Big Bang už dal pokoj, ale Seungri se podle všeho chystá otevřít další noční klub. Podle vnitřních zdrojů z jeho okolí už zajistil investice pro klub v Kambodži, kde byl ze začátku roku spatřen na narozeninové oslavě.

Netizens spekulovali, jestli se o to samé nepokusí v Hong Kongu, kam chodil často na párty, k domněnkám se ale vyjádřila přímo hongkongská vláda, která uvedla, že zatím neobdržela žádnou žádost o vízum, které by to umožnilo.

Proč bys neměl*a bezhlavě crushovat K-pop idols?

@artsy.quynh

Czech republic mentioned!!!

Iconic hip-hop dvojka Dynamic Duo vyjíždí vůbec poprvé na turné do Evropy a staví se i do Česka. Vidět je můžeš 10. září.

Zdroj: Allkpop

BTS controversy

HYBE (dříve Big Hit), label, který zaštiťuje mimo jiné i BTS, čelí vyšetřování na základě obvinění z manipulování s hudebními žebříčky. Situace, která začala už v roce 2017, znovu vyšla na povrch před pár týdny, kdy se vyšetřování ujala jihokorejská vláda. Teď ho oficiálně předala agentuře Kocca (Creative Content Agency), která si může vyžádat data od poskytovatelů hudebních služeb nebo požádat o podporu justici a další vyšetřovací orgány. Co to pro BTS může znamenat se zatím nedá říct, jasné je jen to, že HYBE nařčení opakovaně odmítá.

Sweet fifteen?

Výročí oslavily i 2NE1, a to společným photshootem!

Zdroje: Heyfomo, Allkpop, Koreaboo, Hindustan Times

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.