Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: Idols na Met Gala a kontroverze okolo HYBE a BTS

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

The tea is boiling

HYBE (dříve Big Hit), label, který zaštiťuje mimo jiné i BTS, čelí vyšetřování na základě obvinění z manipulování s hudebními žebříčky. Kontroverze začala už v roce 2017, kdy bylo labelu vyhrožováno čtyřmi osobami, které HYBE obvinily z používání neobvyklých marketingových strategií při propagaci alba BTS v roce 2015. Jeden člověk ze čtveřice byl tehdy odsouzen k jednomu roku vězení.

Situace teď znovu vyšla na povrch a jihokorejská vláda spustila vyšetřování agentury, pravděpodobně ale případ předá korejské Creative Content Agency (Kocca). Podezření z manipulace s žebříčky naštvalo především fanoušky BTS, se kterými je kontroverze přímo spojená a proti vyšetřování protestují. Požadují taky, aby agentury lépe chránily jména svých artists od bezdůvodných obvinění.

Go girl, give us nothing

Před pár dny proběhlo Met Gala, na kterém se ukázali i někteří idols. Vidět jsme mohli Jennie a StrayKids, jejichž outfity sice gave nothing a neřídily se ani tématem benefitu, ale myslím, že jim můžeme odpustit.

Let them eat cake: Proč lidé přirovnávají Met Gala k Hunger Games

@_00_3_12

Congrats!!!

Hit Nxde od (G)I-DLE pořád láme rekordy, přestože vyšel před dvěma lety. Je to jejich třetí singl po TOMBOY a Queencard, který překonal hranici 300 milionů shlédnutí na YouTube.

Spot on

ZICO a Jennie si střihli collab na singlu Spot.

Bylo NA čase

Nayeon připravuje první solo comeback po dvou letech. Její album NA vyjde 14. června 2024.

She released an album?

HyunA před pár dny vydala nové minialbum Attitude, kterého se v prvních dnech pro releasu prodalo tak málo, že některé dny počet nezůstával ani v desítkách, ale v jednotkách - třetí den se prodalo jenom pět kusů. Řadu fans to šokovalo, jelikož HyunA je jedna z nejúspěšnějších jihokorejských umělkyň, která je schopná prodávat i miliony kopií.

Give me it now

Další letní comeback nás čeká 3. června. Give Me That bude už páté mini album skupiny WayV, která funguje jako čínská sub-unit NCT. Jejich poslední release bylo druhé studiové album On My Youth minulý rok, se kterým vyjeli na čínské turné.

Zdroje: Allkpop, Koreaboo, koreaherald.com, newsbytesapp.com

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.