Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-pop update: Chaeyoung chodí s rapperem Zion.T a BoA přemýšlí nad důchodem

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

No dating scandal this time?

JYP Entertainment po řadě spekulací potvrdili, že Chaeyoung (TWICE) randí se zpěvákem a rapperem Zion.T, což později v prohlášení uvedl i jeho The Black Label. Dvojka spolu údajně chodí už šest měsíců.

Not BoA???

BoA před pár dny přidala na Instagram storýčko, kde napsala: „Now that my contract is over, I can 'retire', right?“ Z toho byla řada fans confused, protože se zpěvačka ve slově retire upsala a nikdo nevěděl, jestli opravdu mluví o možnosti odchodu do důchodu nebo ne. V dalším příspěvku potvrdila, že opravdu chtěla napsal slovo retire a že tak přemýšlí o tom, že jakmile její smlouva vyprší, stáhne se z veřejného života.

BoA je K-popová legenda už od roku 2000, kdy jí bylo 13 let a její kariéru by jí kde kdo mohl závidět. Jestli ale opravdu odejde do důchodu, zatím není jasné.

Karol G type of vibe

Yuqi releasnula sólo projekt Could It Be and the music video is giving Karol G in Location.

Could It Be je první song z jejího připravovaného mini alba YUQ1, které vychází 23. dubna.

The billion stream club babyy

Jiminův song Like Crazy se přidává do klubu písní, které na Spotify dosáhly jedné miliardy streamů. Je to jeho první song, který tuhle hranici překonal.

13 is the magic number

Skupině Apink se přibližuje krásné 13. výročí od debutu a oslaví ho vydáním speciálního fan songu. Po odchodu většiny členek od jejich agentury už se skupina moc často neschází, většinou se věnují sólo aktivitám nebo herectví.

Not her again

DJ Yesong, bývalá K-pop celebrita a členka INSTAR, způsobila tragickou autonehodu, při které zemřel kurýr jedoucí na motorce. Yesong byla během nehody pod vlivem alkoholu. Soudce jí vyhodnotil jako flight risk a byl tak na ni vydán zatykač. Zpěvačka a DJka se za čin omluvila skrze svou matku, když byla ještě ve vazbě. Její tým později taky vydal statement, ve kterém se Yesong snažil omluvit tím, že je celebrita. Ugh. Jaký trest ji čeká, zatím není jasné.

Kam dál?👀

K-POP UPDATE: Stray Kids budou jedním z headlinerů na Lollapalooze a Danielle je ambasadorkou Celine

@_00_3_12

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.