Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: Stray Kids budou jedním z headlinerů na Lollapalooze a Danielle je ambasadorkou Celine

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

Stray Kids and Blink-182???

Stray Kids jsou jedním z headlinerů na letošní Lollapalooze v Chicagu. Po boku Blink-182, The Killers nebo SZY si zahrají 19. března, a to potom, co minulý rok headlinovali sesterskou Lollapalooza Paris.

They're teasing it like twenty one pilots

TXT teasují už šesté minialbum minisode 3: TOMORROW and it's giving cryptic. Zatím vydali několik sérií teaser fotek, kterými si alespoň zkrátíme čas do 1. dubna, kdy minialbum vychází.

Slayline

Danielle z NewJeans se přidává k armádě Kpop idols, kteří dělají ambasadory pro luxury brands a reprezentovat bude značku Celine. S ní je spojená i Lisa z BLACKPINK, která je navíc úplně první člověk, který Celine kdy globálně reprezentoval.

He can die in peace now

Hyunjin (Stray Kids) se před měsícem ukázal na Versace show na milánském fashion weeku a seděl hned vedle Anne Hathaway, se kterou má taky několik fotek. Teď sociální sítě obletěl klip, kde mu Anne pochvávila outfit. Sweet.

Congrats!!!

Blackpink hittují milestone za milestonem - jejich performance video k songu How You Like That přesáhlo 1,6 miliardy zhlédnutí na YouTube, což je hranice, kterou zatím žádné jiné čistě taneční video nedosáhlo. Není to ale ani jejich jediné video, které má tolik zhlédnutí, dalším je klip k hitu BOOMBAYAH (taky 1,6 miliardy zhlédnutí), Kill This Love s 1,9 miliardami a DDU-DU DDU-DU s 2,1 miliardami views.

Blockbuster

Yoongi ze svého prvního sólo turné D-Day vytvořil i film, který půjde zanedlouho do kin. Agust D TOUR ‘D-DAY’ THE MOVIE vyjde globálně 10. dubna a pokud chceš mrknout, kde všude se bude promítat, můžeš tady.

Congrats 2

Aby toho nebylo málo, osobního rekordu dosáhli i ENHYPEN, jejichž Future Perfect přesáhlo 100 milionů streamů na Spotify, dělá to už tak jejich sedmý song, který na tuhle hranici dosáhl.

Alt news: Twenty One Pilots jsou back a Paramore získali dvě Grammy

@_00_3_12

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.