Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jaká maska z drogerie je ta top?

Milovníci pleťových masek, dnešní článek je pro vás. Koukneme se na masky z drogerie a ohodnotíme je podle kvality i ceny!

Jsou příjemné, pomáhají naší pleti a zlepšují nedělní večery nebo rána po protančených nocích – ano, řeč je o pleťových maskách!

Jsou součástí naší self-care. Většinou se doporučuje používat je jednou týdně, ale samozřejmě záleží na typu tvé pleti i masky. Druhů je spousta, který vybereš, záleží jen na tvé preferenci. Nebaví tě tekutou masku po pár minutách smývat? Jdi do látkových nebo slupovacích. Máš vysušenou pleť po prázdninovém cestování? Hydratační maska is the key!

Vždycky je lepší se ještě poradit s dermatologem, abys své pleti neuškodil/a.

Teď už jdeme na slíbený test masek z drogerie! Masky nejsou dražší než padesát korun, takže student friendly!💖

Beauty produkty, které potřebuješ ve své letní rutině

by @adelakutilova

Test masek z drogerie:

Garnier replump maska na rty

Cena: 49,90 Kč

Popis: Složení obsahuje výtažek z třešně a panthenolu. Hydratuje, vyplňuje a vyhlazuje rty. Účinek by měl být vidět do 15 minut.

Hodnocení: Krásná vůně!🍒🍒 Maska je moc příjemná, voňavá, ale že bych po ní vypadala jako Angelina, to zase ne. Tudíž dávám: 👇

7/10

Balea gelová maska

Cena: 49,90 Kč

Popis: Gelová struktura obsahuje kyselinu hyaluronovou, která vyhladí pokožku a dodá jí intenzivní hydrataci. Složení s vitamínem B3 a provitamínem B5 zklidňuje pleť a podporuje svěží, mladistvý vzhled.

Hodnocení: Tahle pleťová maska se skládá ze dvou částí – na okolí očí a dolní část obličeje. Takže pokud bojuješ s tím, že jsou ti masky často velké, stejně jako já, tuhle si zamiluješ. Gelový povrch je extrémně příjemný. Po aplikaci jsem se cítila fresh já i moje pleť. Super produkt!💦

10/10

Balea gelová oční maska

Cena: 19,90 Kč

Popis: Hydrogelové polštářky pod oči působí jako rychlá pomoc pro unavený vzhled očí, hydratují, chladí. Tyrkysová obsahuje kaktusovou vodu a hyaluron, růžová dračí ovoce, vitamín C a kyselinu hyaluronovou.

Hodnocení: Moje nejoblíbenější maska ever! Každý den se modlím, aby ji nedoporučila Adele Brandi, a já si ji mohla dál v klidu užívat.🤣 Cena je víc než student friendly a polštářky jsou opravdu super, osvěží, zmenší otoky. Věř mi, už mě zachránila po několika probdělých nocích.

20/10 love it, utíkej si ji koupit💕💖💓💞

Garnier oční maska s obsahem pomeranče a kyselinou hyaluronovou

Cena: 49,90 Kč

Popis: Obsahuje šťávu z pomeranče a kyselinu hyaluronovou. Hydratuje a měla by redukovat váčky a tmavé kruhy pod očima.

Hodnocení: Přišla mi fajn, ale že by to bylo něco wow? To asi ne. Má plátýnkový materiál, na očích hezky drží. Nic s ní nezkazíš, ale jestli ti po ní zmizí kruhy pod očima, nedokážu z mojí zkušenosti potvrdit.

6/10


Nivea Rose Touch oční maska

Cena: 49,90 Kč

Popis: Dlouhotrvající, hydratační. Vhodná pro citlivou, normální a smíšenou pleť.

Hodnocení: Tahle maska byla příjemné překvapení a troufám si říct, že v něčem překonala i oční masku Balea! Oproti ní totiž nesklouzává a drží na svém místě. Též má gelový materiál, je neskutečně příjemná a krásně voní!🥀

10/10

Garnier textilní pleťová maska na rozšířené póry

Cena: 49,90 Kč

Popis: Vhodná na rozšířené póry. Maska se složením obohaceným o černé uhlí, výtažek z černých řas, LHA a kyselinu hyaluronovou. Pomáhá zbavit pleť nečistot, hydratuje ji, viditelně stahuje póry a celkově zlepšuje strukturu pleti.

Hodnocení: Krásná vůně, maska je černá, na pleti moc příjemná. Není mezi mými top, ale určitě má svoje stálé fanoušky. Je friendly pro aknózní pleť.

7,5/10

Tip: všechny masky dej před použitím do lednice, to je pak teprve nebe!💆‍♀️