Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Beauty produkty, které potřebuješ ve své letní rutině

Kromě tipů na make-up produkty se dnes koukneme i na skincare a beauty life hacky, které ti usnadní léto!

Léto už je v plném proudu a teď, když máme všichni více času na sebe, se pojďme podívat na to, jak vylepšit svoji selfcare a make-up game!💅 Taky ti prozradím pár triků, které by ti léto mohly usnadnit.

Make-up:

Barevné linky a stíny

Neboj se v létě trošku odvázat a vyjít ze své komfortní zóny v líčení. Barvičky letos jedou jak v módě, tak i v beauty. Zkus si udělat barevnou linku a hned uvidíš, jak to z tvého looku udělá 10/10. Jestli se na barevné stíny necítíš, zkus si je udělat na dovolené, kde tě nikdo nezná, a nemusíš se bát! 

Svůj moment teď zažívají i linky pod očima a pastelové stíny.

Highlightery a třpytky

Let's give it a little bit of spice! Třpytky k létu prostě patří, a to nejen na obličej! Neboj se použít highlighter i na klíční kosti a zbytek těla! Existují na to i speciální produkty, každopádně zvládneš to i s tím, co máš doma. Další skvělá věc jsou voňavky s třpytkami! No a kromě těla můžeš třpytky přidat i do vlasů a máš festivalový look, i když půjdeš jenom na koupák!

Krémové tvářenky

Trendem letošního léta jsou krémové tvářenky ve výrazných odstínech.💕 Výjimečně tady platí více je více.

Olejíčky na rty

Nedávno jsem si konečně olejíček pořídila a musím ti doporučit, abys to udělal/a taky! Je to neskutečně příjemný, ideální na cestování, protože rty vyživí a zároveň jim dodá hezký barevný nádech.

Dlouhotrvající rtěnka 

Must have milovníků rtěnek. Jsi na dovolené a čeká tě celodenní chození po památkách? Nebudeš mít čas si rtěnku pořád předělávat a dlouhotrvající se ti vyplatí. To stejné platí, pokud bez rtěnky nevyjdeš ani k moři!

Skincare:

Opalovací krém

Nejdůležitější produkt celého léta. Pro mě totální must have, protože jinak jsem jak rak!🦀

Spousta lidí ho ale každodenně nenosí kvůli tomu, že mají mastný obličej a komplikuje jim make-up. Doporučuju najít nějaký, který ti bude sedět. Já můžu na obličej doporučit tenhle od La Roche-Posey. Mám ho vyzkoušený, je lehký a dá se krásně používat pod make-up.  

La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400

483,-

TIP: Smíchej svůj opalovák s normálním krémem, který používáš, a zařaď ho jako poslední krok do své ranní rutiny. 

Krémy a spreje po opalování

Každý si chceme naše opálení udržet co nejdýl a předejít loupání kůže. V tom může být tvůj největší pomocník právě krém nebo sprej po opalování. 

Spreje a vody na obličej

Pleť hydratují, vyživí a hlavně osvěží! We love that.  

Hydratační séra

V rutině by ti neměly chybět celoročně, ale v létě ti budou obzvlášť příjemná.💦 Obzvlášť, když se spálíš.

Life hacks:

Fixační sprej na make-up 

Fixačním sprejem, jak už plyne z názvu, zafixuješ svůj make-up a on ti pak vydrží déle, pleť sjednotí a osvěží. V létě se ti bude hodit víc než kdy dřív. Přece nechceš, aby ti na randíčku stekl obličej!🤣

Samoopalovák

S tím nemám zkušenost, ale viděla jsem spoustu triků, jak si holky samoopalovákem konturují obličej (i prsa🤣), a vypadalo to přirozeně. Pokud na opálení ujíždíš, mohlo by to být něco pro tebe.

Produkty na barvení obočí a řas

Obzvlášť o prázdninách se ti extrémně vyplatí umět si udělat obočí v pohodlí domova. Nebudeš pak muset řešit žádný líčení k vodě nebo to, že při letu nemáš udělaný obočí.

Tutorial👇💕

Obočí jako ze salonu: Jak na barvení a úpravu obočí doma

by @lucinka_zicklerova