Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Pinterest

Jak přežít podzim a užít si ho?

Čím si zvednout náladu během pošmourných dní? Poradím ti, jak z podzimu vytěžit maximum, kam jet na výlet nebo co si uvařit!

Material girl: podzimní verze

Ano, těšit se z materialistických věcí je jeden ze zaručených způsobů, jak si zlepšit náladu – zvlášť pokud jsi taky takový/á „bydlenka“ jako já. Podzimní dekor se obejde i bez kýčovitých plastových kostlivců: možná si vystačíš i s tím, co už máš doma.

Útulno je naším cílem, takže provětrej deky, polštáře, tlumená světla a svíčky. Osobně mi je extra dobře v nerušivém prostředí, takže si ukliď a dekorace zvol v neutrálních barvách – navíc třeba skořicová a vínová jsou barvy na celý rok.

Interiérové vůně si vybereš v článku:

Jak vybrat tu pravou vůni do svého bytu

@vil.a

K úklidu si pusť podzimní playlist (třeba ten můj, hehe). Teď už ti zbývá připravit jen oblíbený čaj nebo horkou čokoládu, zachumlat se do peřiny a pustit svůj comfort film. Vyzkoušej nějaký nový recept ze sezónní zeleniny, jako jsou dýně a batáty – z těch je výborný krém, co tě zahřeje!

Rovnou můžeš uspořádat nějakou sešlost a pochlubit se svými dobrůtkami a dekorem. Jestli pečeš, můžeš vyzkoušet skořicové šneky!

Recept najdeš tady:

Podzimní must have: Skořicové šneky

@adelakutilova

Healing your inner child

Že je sbírání kaštanů a listí pro malý? Není! Pročistíš si hlavu nebo strávíš čas třeba s rodinou. Alespoň máš důvod jít na procházku a splnit si kolečko denní aktivity! V okolí Prahy doporučuju krátkou túru na horu Říp při západu slunce.

Jednodušší verze dýňové výzdoby je malování namísto dlabání. Ideální aktivita pro víc lidí stejně jako hraní deskových her, které nemusí být nuda! Pokud se ti žádná nechce kupovat, stáhni si hádací hru Heads Up! nebo omrkni otázky, díky kterým se s tvým partnerem/partnerkou lépe poznáte. A jestli máš zrovna nabitou sociální baterku, promysli návštěvu nějaké halloweenské party!

Zkus taky oprášit knížku, kterou celý rok odkládáš, a pokud máš unavené oči, stáhni si nějakou spooky audioknihu (Audiolibrix má slevu na první nákup), třeba detektivky od Nesba – já si pořídila Netopýra a Žítkovské bohyně od Tučkové.