Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak dodat tvému outfitu ten správný „expensive vibe“?

V článku najdeš malou příručku, jak si outfit vypilovat tak, aby vypadal co nejvíce clean and polished, a zároveň i pár tipů a triků na to, jak mu dodat správný „expensive vibe“.

Nevíš, jak dodat svému outfit takový ten správný final touch, který si zaslouží? Občas je potřeba vypadat upraveně, a to nejen kvůli speciálním událostem. Tady je pár tipů a triků na to, jak si dát dokupy i basic outfit a dodat mu špetku luxusu!

Použij žehličku!

Asi největším základem oblékání je mít věci hezky připravené. Dát si je hned na sebe, a to znamená mít je čisté a nezmačkané. Samozřejmě občas nestíháme a máme crazy dny, kdy prostě nezvládáme dát sebe i outfit dokupy, a to je samozřejmě v pohodě! Nicméně outfitu dodáš asi největší upravenost právě tím, když bude oblečení rovné, vyžehlené a čisté!

Clean kabelky a boty

Luxus se skrývá i za tím, jak se k věcem člověk chová a jak se o oblečení celkově stará. Proto doporučuji mít své kabelky a boty vždycky čisté! Když chceš pull-upnout outfit, vždycky měj uklizenou kabelku a čisté boty, které nebudou od bahna!

Co by měla mít každá holka v kabelce?

@klara_polankova

Využij doplňky a jewellery

Dalším trikem je využít při tvorbě outfitů i jiné věci než jen oblečení. Outfit v kombinaci s (především zlatými) doplňky bude vypadat prostě „vyšperkovaně“. Zároveň ale neuděláš zle se stříbrnými, který jsou spíše takové „quiet luxury“. Mezi další doplňky, kterými outfit ozvláštníš, je třeba pásek nebo jakákoliv brož. A tady je menší inspirace na nějaké luxury doplňky, které nestojí majland!

Zkus kombinovat jen jednu barvu!

Capsule look, což znamená jednoduchý outfit a kombinaci věcí, které se na první pohled k sobě hodí, je také známka „quiet luxusu“! Když si na sebe oblečeš kalhoty, sukni a jakýkoliv top v jedné barvě a nebudeš to zbytečně kombinovat, zjištíš, že to vlastně může být komfortní a velmi confident! Jak může takový outfit vypadat?

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.