Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co by měla mít každá holka v kabelce?

Známe to, každá holčičí kabelka v realitě většinou odpovídá té Hermionině. Nosíme v ní jak důležité, tak bezvýznamné věci a pokaždé je plná pokladů, které už celou věčnost hledáme. Jaké jsou ale opravdové must haves, co by ti v ní nikdy neměly chybět?

1. Sluneční brýle

V žádné kabelce by, obzvláště v letní sezóně, neměly chybět sluneční brýle. Ideálně bys měla najít jedny, které ti perfektně padnou a budou se hodit ke každému outiftu.

2. Make-up

Malá kosmetická taštička není nikdy na škodu. Mít v kabelce miniaturky tvého oblíbeného make-upu nebo matujícího pudru je jistota, na kterou se můžeš vždy spolehnout. Pokud zrovna neholduješ beauty věcem, pak alespoň jeden lesk na rty určitě využiješ. Rozhodně můžu pouze doporučit Dior Addict Lip Maximizer.

3. Svatá trojice

Asi nejdůležitější věci, bez kterých nikdo z nás nevyjde z domu – peněženka, mobil a klíče. Pokud alespoň jednu z těchto věcí zapomeneš doma, tak budeš mít ve většině případů hned po dobré náladě...

4. Kapesníky

Nikdy nevíš, k čemu je zrovna budeš potřebovat, ale kamarádi tě budou milovat.

5. Mini lékárnička

Malá lékarnička s minimálně jedním kusem od každého druhu prášků je absolutní must have, který nesmíš podcenit! Doporučuju ji vybavit každým práškem, který jsi kdy potřebovala a vyhovoval ti. Alespoň tak máš jistotu, že tě nikdy nic nepřekvapí.

6. Náplasti

Známe to všechny... Koupíš si nové boty, s radostí je sladíš k prvnímu outfitu a po třech metrech máš obrovský puchýř na malíčku. V těchto případech si na mě určitě vzpomeneš.

7. Sluchátka

Vsadím se, že každá z nás alespoň jednou v minulosti zaplakala, když zapomněla svá sluchátka. Nejenže ti zkrátí čas při cestě do školy nebo do práce, ale jsou také sázkou na jistotu, pokud se chceš někomu vyhnout.

8. Propiska

Každá správná #businessgirl má u sebe v kabelce alespoň jednu propisku pro případ nouze. Bude se ti hodit jak ve škole, v práci, tak i na úřadech. Nikdy nevíš, kdy ji budeš potřebovat. Navíc to vždy působí profesionálněji.

9. Parfém

Zejména v létě není nic důležitějšího než miniaturka tvého oblíbeného parfému v kabelce. Ta ti zajistí, že budeš krásně vonět celý den a zároveň budeš vždy připravená na pozvání na rande.

10. Talisman

Volám všechny astrology girls! Určitě mi dáš za pravdu, že mít v kabelce či peněžence talisman pro štěstí ti v minulosti určitě nepřineslo nic zlého, ba naopak. Ja osobně mám v peněžence minimálně dva.