Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Inspo na podzimní manikúru, které neodoláš

Nová sezóna si žádá novou manikúru! Pojď se se mnou inspirovat.

Mojí guilty pleasure je jednoznačně manikúra. Každý měsíc ale zdlouhavě vybírám, jaký design si nechám udělat, a proto jsem se rozhodla vytvořit tohle podzimní nail inspo. Vyměň zářivé a fun letní designy za tmavé odstíny!

Red wine nails

Červená a burgundy je barvou letošního podzimu. Od rudé kabelky, kožené bundy a doplňků až po nehty, jejichž barva připomíná drahé červené víno. Rudé nehty nikdy nevyjdou z módy a pokud chceš být trendy, teď je na ně ta správná chvíle.

Jak být tento podzim chic?

by @adelakutilova

Padající listí

Inspirovat se přímo ročním obdobím je easy a efektivní. V létě volíme zářivé barvy, na jaře světlé a pastelové, v zimě zase bílé a na podzim můžeme imitovat barvy padajícího listí. Odstíny tmavě hnědé a zelené zkrátka k podzimu patří.

Gothcore inspired

K podzimu pro spoustu z nás neodmyslitelně patří svátek zesnulých i Halloween. I tímto tajemným svátkem se můžeš inspirovat. S černými nehty totiž nikdy nešlápneš vedle. A pokud tě klasická černá nudí, zkus ji nějak ozvláštnit! Dále jsou určitě cool podzimní nehty inspirované přímo Halloweenem v podobě zábavného nail artu.

Podzimní outfit inspo podle znamení zvěrokruhu

by @elvihradilkova

Aura nails

Aura nails jsme mohli zaznamenat už v létě. Tento trend lidi baví natolik, že proniká i do podzimu. Tentokrát však místo letních barev sáhneme po tmavších a podzimnějších odstínech. Osobně aura nails vyloženě miluju, ale je důležité si najít dobrou nehtařku, která je zvládne!

Naked nails

Ne každý má rád výraznou manikúru a spíše si vybere nude barvy, díky kterým nehty vypadají čistě a upraveně 24/7. Průhledné laky, nude odstíny růžové a béžové a především upravená kůžička a tvar nehtu zaručí, že tvoje ruce budou vypadat skvěle!