Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: Nová hlava Louis Vuitton a to nejlepší z londýnského a newyorského fashion weeku

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

Uzavíráme #NYFW

Máme tu pro tebe to nejlepší z newyorského fashion weeku! Vidět jsme mohli extravagantní přehlídky, crazy designérské výstřelky nebo newyorský streetstyle (nejenom) celebrit, které se nebály přijít zase s něčím novým.

  • Nové trendy z NYFW streetstyle: barvičky, printy a velké boty!
  • Nejlepší runway looks

Otevíráme London Fashion Week

Na jeden fashion week nám plynule navazuje další. Londýnský týden módy je o něco umírněnější, nicméně o svěží nádech módní inspirace je i tak postaráno!

  • All-bodies inclusive runway

Pharrell Williams neboli nová spása LV?

Novým kreativním ředitelem francouzské značky se stává americký zpěvák Pharrell Williams. Poté, co nás v roce 2021 opustil Virgil Abloh, tehdejší creative director, nikdo nevěděl, jakým směrem se bude značka nově ubírat. Jeho éra v Louis Vuitton měla obrovský úspěch a laťku nastavil vysoko. Uvidíme, jak se bude Pharrellovi dařit.

Goodbye, Vivienne Westwood

Říkáme sbohem britské designérce a návrhářce, která se proslavila svým punkovým průkopnictvím ve světě módy. Do záře reflektorů přinesla nejenom klasickou britsko-skotskou historii a symboliku, ale v určitém smyslu i ženskost a dámskou něžnost propojenou s dívčí šelmou. Dokázala se na svých výtvorech vyřádit a vždy jim dodala crazy twist.

Rozloučení s Vivienne Westwood probíhalo v Anglii, v katedrále Southwark. Tady je pár fotek celebrit, které se ukázaly. 👇

Vivienne Westwood: Člověk, kterých svět potřebuje více

by @adelakutilova

Kim K. & Dolce

Dolce & Gabbana, značka známá pro své animal printy, detailní výšivky a floristické prvky typické pro Itálii, v posledních letech lehce ustoupila do pozadí. Teď si ale do čela nové kampaně vybrala hvězdu, která ji opět vrací na výsluní, a to i navzdory menšímu přešlapu s celou rodinou Kardashians.

Před pěti lety totiž designér značky nazval Kim K. a všechny Kardashians jako the most cheap people in the world. Komentář byl následně smazán a od té doby se dost věcí změnilo, statement byl nicméně jasný.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.