Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: MET GALA a velké změny v oděvních domech!

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

MET GALA

Nejprestižnější událost roku je za námi, tak se pojďme podívat, jak to celé dopadlo! Tématem bylo Karl Lagerfeld: A Line of Beauty, jakožto vzpomínka na designera Karla Lagerfelda, který za posledních 40 let zcela změnil módní svět.

Na červeném koberci se ukázala spousta celebrit a fun fact, Kim Kardashian si na sebe vzala šaty z 50 tisíců perel a 16 tisíců krystalů, které se vytvářely více než tisíc hodin.

Tady je galerie těch nejlepších #redcarpet kousků spolu s outfity celebrit, které tématu porozumněly na výbornou. 👇

Více o letošním ročníku najdeš v článcích 👇

MET GALA 2023: Rekapitulace a velký přehled outfitů

@martinastrel

Nejlepší momenty z MET GALA 2023

@martinastrel

Gucci otvírá dveře novému kreativnímu řediteli!

Den D je tu a Sabato De Sarno nastupuje do House of Gucci! To ale také znamená, že opouští další oděvní dům, konkrétně Valentino.

Během jeho éry ve Valentinu představil světu několik nezapomenutelných momentů s Pierpaolou Picciolim, po jehož boku pracoval přes 13 let. Poslední růžová kolekce, kterou představili vloni na jaře, obletěla svět a ten jí přímo hltal!

Za svoji kariéru ale Sabato nebyl jen ve Valentinu. Svoji kreativitu využil ve značkách jako je Prada nebo Dolce & Gabbana.

Poslední kolekce od Toma Forda

Tom Ford, bývalý CEO vlastní značky Tom Ford a bývalý kreativní ředitel v Gucci, představil poslední kolekci ve své značce. Po 13 letech ve vedení hlásí konec a my už i dokonce víme, kdo se do čela postaví místo něj.

Než se k tomu dostanu, tady je slíbená poslední kolekce! Za mě palec nahoru!

Nový kreativní ředitel značky Tom Ford

Místo Toma Forda nastupuje do značky Peter Hawkins. Jelikož Tom odchází i z funkce CEO, Guillaume Jesel ho nahrazuje na této pozici. Jsem osobně moc zvědavá, co můžeme od značky v následujících letech čekat, protože Tom zvládl velké věci!  

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.