Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Release: Dua Lipa vydá nový singl a Mr & Mrs Smith se vrací jako seriál

Tento týden je releasy nabitý. Těšit se můžeš na pěveckou star Dua Lipu ve špiónské komedii, zároveň si budeš moci poslechnout její nový singl. Do kin dorazí také Jenna Ortega, Anthony Hopkins bude v životopisném filmu zachraňovat židovské děti z Československa za druhé světové války a mnoho dalšího!

FILM & TV

MILLER'S GIRL

Od 1. února může vidět v kinech Jennu Ortegu jako mladou spisovatelku, která se zaplete do sítě vášní a intrik se svým starším profesorem Martinem Freemanem.

ONE LIFE

Anthony Hopkins je Nicholas Winton v životopisné novince o člověku, který zachránil z okupovaného Československa nespočet židovských dětí před jistou smrtí. Film natáčený i v Praze můžeš v kinech vidět od 1. února.

ARGYLLE

A v kinech od 1. února najdeš také špiónskou komedii Argylle s Henrym Cavillem, který je postavou spisovatelky Bryce Dallas Howard, která se brzy dostane do podobných šlamastik. Ve filmu uvidíš i popovou star Dua Lipu.

MR. & MRS. SMITH

Slavný 2000s akčňák s Bradem Pittem a Angelinou Jolie se dočkal seriálového remaku s Mayou Erskine a Donaldem Gloverem. V nové podobě můžeš tento příběh vidět od 2. února na Prime Video.

CURB YOUR ENTHUSIASM – 12. SÉRIE

Na HBO Max se vrací úspěšný komediální seriál s již 12 řadou. Novou zábavu ti legendární komik Larry David bude servírovat každý týden od 4. února.

HUDBA

Training Season – Dua Lipa

Dua Lipa oznámila nový singl. Jmenovat se bude Training Season a vyjde již 15. února. Bude se tak jednat o druhou píseň z jejího chystaného alba, u kterého ještě neprozradila název.

How Have You Been? – Giant Rooks

Pop/indie kapela Giant Rooks, která odjela turné s Louis Tomlinsonem, vydává své druhé album How Have You Been?. 2. února nás čeká 14 nových písní. Skupina k uvedení alba připravila i dokumentární sérii o jeho nahrávání, kde popisuje všechny strasti i radosti z kreativního procesu.

With YOU-th – TWICE

TWICE are baaack! Vydání jejich 13. mini alba se blíží, ale jelikož je do 23. února ještě dost času, můžeš si už tento pátek poslechnout pre-release single I GOT YOU.

Get To Know: Giant Rooks, kapela mnoha žánrů

@martinastrel

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.