Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Release: Do kin míří Madame Webb a Dukla vydává druhé album

Romantická komedie na Valentýn, nový superhrdinský film s ženskou hlavní hrdinkou a nové album Dukly. To je výběr těch nejzajímavějších releasů, které nás budou provázet tento týden.

FILM & TV

MADAME WEBB

Po Venomovi a Morbiusovi se dál rozrůstá „spider-manovský Sony Universe“ bez Spider-Mana, který je „půjčený“ od Marvelu. Dostáváme tak ženskou pavoučí týmovku Madame Webb, které vévodí Dakota Johnson se Sydney Sweeney. V kinech ji uvidíš od Valentýna.

THE ZONE OF INTEREST

O pět oscarových sošek se letos uchází americké drama v němčině a polštině od společnosti A24. The Zone of Interest se odehrává před zdmi Osvětimi a sleduje rodinu hlavního pohlaváře, která žije v naprostém luxusu několik metrů od největšího lidského utrpení v dějinách. Více se můžeš dozvědět v naší recenzi a na film skočit do kina od 15. února.

SUCHO

A 15. února jde do kin také české drama od Bohdana Slámy, ve kterém můžeš vidět třeba Toma Seana. Sleduje mezilidské vztahy na pozadí nezvykle suchého léta, které sužuje celé Česko.

THE NEW LOOK

Na Valentýna míří na Apple TV+ také nový dobový seriál. The New Look, který sleduje vzrůst módního návrháře Christiana Diora, který sesadí svou hlavní konkurenci, návrhářku Coco Chanel. Slavné historické postavy si ve filmu zahráli Ben Mendelsohn a francouzská herečka Juliette Binoche.

PLAYERS

Netflix ti 14. února. naservíruje romantickou komedii Players s Ginou Rodriguez (známou ze seriálu Jane The Virgin) a Tomem Ellisem z Lucifera. Gina v něm hraje novinářku, která píše o svých hook-upech a strategií za nimi, ale pak se do jednoho ze svých cílů nečekaně zamiluje.

LIFE & BETH - 2. série

Na Hulu vychází 16. února druhá řada dramedy seriálu s komičou Amy Schumer, kde jí sekunduje Michael Cera. Oficiálně seriál není dostupný v Česku, ale většinu titulů od Hulu později u nás uvádí Disney+.

HUDBA

Dukla - album Stejný lepší

Své druhé album Stejný lepší vydáv pátek 16. února pražská kapela Dukla. Ve srovnání s předchozí tvorbou budou nové písně více taneční a propracované. Trio hrající ve složení Lukáš Vydra, Josef Hradilek a Jáchym Krohe zabalí nové songy do klasické popové struktury, nebude se ale jednat o žádné přímočaré nadbíhání mainstreamu. Na nahrávce bude možné najít také hlasy Tomáše Kučery alias TK27 z kapely 58G, Ely Tolstove nebo Mariany Hradilkové alias maryland. Remix k úvodní skladbě Tutto Passa připravil dné. 

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.