Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot news ze světa celebrit 🔥

Taylor Swift půjčuje byt Sophie Turner, Ariana se ukazuje na veřejnosti s Ethanem Slaterem a nový objev má i Harry Styles!

She rocks

Angelina Jolie se objevila na obálce Vogue magazínu, kde promluvila o své nové návrhářské značce, skrze níž chce dávat příležitosti mladým začínajícím návrhářům, kteří nemají potřebné prostředky k vedení vlastního brandu. Zároveň chce Jolie využívat pouze již použité či vyhozené látky, aby byla značka co nejvíce udržitelná.

A girls girl

Taylor Swift půjčila svůj newyorský byt Sophie Turner a jejím dětem, zatímco se řeší její rozvod s Joe Jonasem. Sophie chce své děti vychovávat v rodné Anglii, to ale prozatím soud nepovolil, a tak musí zůstat v New Yorku.

Paris FW

Tento týden se celebrity přesunuly do Paříže na týden módy. Podívej se, jaké hvězdy se objevily na přehlídce YSL Jaro/Léto 2024.

Kylie Jenner míří na akci Acne Studios v rámci pařížského týdne módy.

About damn time

Po 146 dnech na stávkové frontě uzavřela Asociace amerických scenáristů s Aliancí filmových a televizních producentů dohodu o ukončení stávky scenáristů.

Nejdelší hollywoodské stávky se nejspíše chýlí ke konci. Co to znamená pro tvé oblíbené seriály a filmy?

@martinastrel

Ariana, what are you doing here?

Ariana Grande a Ethan Slater byli údajně viděni společně v Disney Worldu, kde se snažili být inkognito.

She could run for president and win tbf

Travis Kelce se poprvé od zápasu vyjádřil o Taylor, která ho došla podpořit na jeho zápas, a potvrdila tím tak zprávy o jejich randění. Travis po zápase pronajal celou restauraci pro tým a Taylor, aby byly jejich oslavy nerušené veřejností. Údajně se k sobě celou dobu oba dva měli.

Podívej se, jaký neuvěřitelný dopad měla účast Taylor Swift na jediném zápase Kansas City Chiefs uprostřed fám o randění s Travisem. Jen poptávka po Kelceho dresu vzrostla o 400% a poptávka po lístcích na další zápas Kansas City Chiefs se 3x zvedla. Ženská sledovanost zápasu se vyšplhala na rekordních 63% a samotnému Travisovi přibylo 600 tisíc sledujícíh ihned po zápase.

So happy for them but wanna die

Harry Styles a Taylor Russell byli opět viděni v ulicích Londýna, kde šli ruku v ruce. Pár se spolu v Londýně objevuje už od konce Harryho turné někdy i s přáteli, jako je James Corden a další.

TEAM NIALL 

Niall Horan se objeví v další sezoně americké verze The Voice. V minulé sérii dokonce vyhrála jeho svěřenkyně, a proto si tento rok hodně věří. Podívej se na jeho úvodní video sám/sama.

Wait this is so smart

Alicia Keys podala žádost o ochrannou známku na uvedení vlastní řady čajů s názvem Alicia Teas.

The girls that get it 

Kim Kardashian prošla velkou proměnou pro nejnovější vydání časopisu CR Fashion Book, kde debutovala se stylovým buzz cut střihem.

Yes mother thank you

Taylor Swift oznámila, že koncertní film Eras Tour nyní oficiálně přichází do kin po celém světě, a to již 13. října!

Her hips don‘t lie but her accountants sure did

Shakira byla ve Španělsku obviněna ve druhém případu daňového podvodu, protože v roce 2018 údajně nezaplatila 7,1 milionu dolarů na daních. Barcelonská prokuratura tvrdí, že se placení daní vyhnula pomocí offshoreové společnosti sídlící v daňovém ráji.

MEME OF THE WEEK

I liiiiive for these: