Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot news ze světa celebrit 🔥

Taylor Swift spojí síly s Ice Spice, seriál The Idol schytává kritiku stejně jako nový díl podcastu s Kim Kardashian v pořadu On Purpose s Jay Shettym.

PODCAST ALERT 

Cup of Hollywood. Cup of piping hot tea. Let’s spill it all together…

V dnešním díle ti povíme o novém příteli Dua Lipy i jejím ex Anwarovi Hadid, který udělal scénu na sociálních sítích. Také víme, jakou novou modelku nyní vídá Harry Styles. A probereme i vloupání do domu JoJo Siwy. Nakonec pro tebe máme obrovské novinky ze světa hudby a juicy news ze světa filmu. Tak si to nenech ujít!

Jealousy, jealousy

Dua Lipa spolunavrhla High Summer kolekci pro Versace La Vacanza, kterou představila společně s Donatellou Versace na Filmovém festivalu v Cannes. Také se poprvé ukázala na veřejnosti s novým přítelem. 41letý Romain Gavrase je francouzský režisér, který režíroval například klip k Bad Girls od M.I.A. nebo No Church in the Wild od Kanyeho Westa. To, že s ním Dua randí, očividně nemohl unést její ex Anwar Hadid. Co se událo, zjistíš v novém díle Cup of Hollywood.

Podcast alert

Kim Kardashian se zúčastnila podcastu od Jay Shettyho s názvem On Purpose. Reakce jsou ale velmi smíšené. Celý rozhovor má hodinu a najdeš ho nyní na YouTube, tak můžeš posoudit sám/sama.

„Celé roky jsem v sobě nosila pocit viny.“ Miley Cyrus otevřeně o kontroverzích, nové hudbě a odhalení původního textu Flowers

by @martinastrel

LORD YES PLEASE

Taylor Swift vydá rozšířenou verzi svého posledního alba s názvem Midnights (Til The Dawn). Na albu se objeví remix písně Karma s Ice Spice i verze Snow On The Beach s Lanou Del Rey, kde Lana zazpívá více než jen background vocals.

Congrats!

Jessie J přivítala na svět své první dítě. Šťastnou novinu sdílela na Instagram story se zprávou, která odhalovala, že před týdnem se její celý život změnil, když přivítala na světě svého syna.

Main character energy 

Margot Robbie na obálce Vogue jako postava Barbie.

OH. MY. GOD. NO WAY

Valentino Beauty a Florence Pugh spojili síly a vytvořili novou vzrušující a barevnou kampaň s Florence v hlavní roli.

Real life Barbie

Gigi Hadid zazářila na festivalu v Cannes stejně jako spousty dalších modelek, hereček a herců. Celé shrnutí festivalu najdeš v článku níže.

Best of: 76. ročník festivalu Cannes. Filmy, outfity a drama

by @martinastrel

SUMMER ANTHEM HERE WE GO

Dua Lipa na obálce časopisu DAZED, kde mluví o nové kolekci Versace i filmu Barbie, ve kterém si nejen zahraje, ale také zazpívá, jelikož pro film složila i novou píseň Dance The Night.

I'm so happy

Shawn Mendes a Camila Cabello byli spatřeni ruku v ruce na procházce v NYC.

Gorg

Modelka Vittoria se objevila na obálce francouzského Vogue.

Stunning

Lily-Rose Depp a Abel Tesfaye se zúčastnili červeného koberce k seriálu The Idol spolu s režisérem a spolutvůrcem show Samem Levinsonem a kolegyní Kim Jennie během 76. ročníku Filmového festivalu v Cannes ve Francii. Na Rotten Tomatoes dostal seriál 10 %. Super zajímavosti o show zjistíš i v našem podcastu.

This will be STELLAR

Niall Horan oznámil turné. Bohužel Praha mezi zastávkami není, každopádně v Česku se objeví na festivalu Colours of Ostrava.

And the weirdest reaction goes to...

Začátkem tohoto týdne se někdo vloupal do domu JoJo Siwy. JoJo se o tuto zprávu podělila přes Snapchat a uvedla, že zatímco byla mimo město, její dům byl vykraden. Záběry z bezpečnostních kamer označila za „děsivé“ a dodala, že jí bylo „špatně, když se na to dívala“. Na sdílených záběrech je vidět, jak se do jejího domu vloupávají dva ozbrojení muži.

MEME OF THE WEEK