Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Best of: 76. ročník festivalu Cannes. Filmy, outfity a drama

Mezinárodní filmový festival v Cannes je zpět se 76. ročníkem. Vše o chystaných filmech, osobnostech na červeném koberci i dramatech, které se udály, zjistíš už nyní.

Přehled filmů

Svou premiéru měla tento rok spousta očekávaných filmů, které jsou natočeny nejznámějšími režiséry. Třeba Martin Scorsese a jeho film Killers of the Flower Moon s Leonardem DiCapriem nebo snímek Jeanne du Barry s Maïwenn a Johnny Deppem, kteří se na zahájení festivalu v Cannes podepsali pod nejlepší výkon za posledních 5 let a dostali 7minutový potlesk ve stoje.

Variety

Představeny byly také filmy Club Zero, May December nebo Omar La Fraise (Král Alžíru), na který se přišla podívat i Dua Lipa. Svou premiéru měl také seriál The Idol s Lily Rose-Depp a The Weekndem v hlavních rolích. Podívat se můžeš na fotky z after party.

Mohli jsme ale vidět i film Indiana Jones and the Dial of Destiny či Asteroid City. Celý line-up filmů najdeš tady. O spoustě z nich jsme ti ale už sepsali všechny zajímavosti v článku níže.

10 nejočekávanějších filmů letošního roku

@martinastrel

DRAMA

Dua Lipa se na červeném koberci objevila s novým přítelem Romain Gervasem, kterému je 41 let, čímž potvrdila, že je oficiální. Zatímco si užívala svůj moment, její ex Anwar Hadid postoval několik zvláštních stories, kde psal, že se „ho snaží nenajít a nezabít" . Myslel jejího nového přítele?

Nejlepší filmy na Oscarech: Který (ne)musíš vidět?

@honza_vhrlk

Sydney Sweeney se ukázala ruku v ruce s přítelem, se kterým vyrazila na premiéru filmu Reality. Spousta médií netušila, zda je pár ještě pohromadě po dramatu s Glenem Powellem, ale Sydney se rozhodla utišit nepravdivé zvěsti před zraky kamer.

Před promítáním ruského filmu Kyselina vstoupila na červený koberec dívka v barvách ukrajinské vlajky a polila se falešnou krví. Následně byla zatčena.

Euromaidan Press

RED CARPET

Na červeném koberci zazářily nejen filmové hězdy, ale také světové modelky a hudebníci.

Foto: Vogue, Variety, Viral Takes, PopCrave