Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot news ze světa celebrit 🔥

Odchází Justin Bieber do důchodu? Proč má North West v devíti letech připravené dvě značky a jaký business začíná rodinka D'Amilio? To vše se dozvíš v dnešním díle přehledu o celebritách.

Cup of Hollywood. Cup of piping hot tea. Let’s spill it all together…

Poslechni si náš podcast Cup Of Hollywood, který pro tebe připravila @magdacizek a @martinastrel. Události, drama a kauzy rozebrané do nejmenších detailů a všechny novinky ze světa pop kultury pro tebe budou připraveny každou sobotu.

Ep. 10: OUT NOW na Apple Podcasts a Spotify

V dnešním díle zjistíš vše o divoké historii Harryho Stylese a Emily Ratajkowski, která má zahrnovat i trojku. A my víme s kým! Probereme i nejnovější romance, které vznikají v Hollywoodu, jako je Selena Gomez a Zayn Malik nebo zásnuby Lany Del Rey. Taky rozebereme důvody údájného odchodu do důchodu Justina Biebera.

It's giving Kardashians

Rodinka D'Amelio ohlásila, že zakládá nový business. Tentokrát se bude jednat o footwear a v červnu se můžeme těšit na první drop. Kolekce bude zahrnovat převážné boty na podpatku, ale nechybí ani tenisky.

Oh boy

O business má postaráno i North West. Její máma Kim jí totiž založila ochranné známky na skincare a hračky pro děti.

Retiring

Justin Bieber měl údajně prodat svůj katalog za 200 milionů dolarů kvůli svému plánovanému odchodu do důchodu. Justin se podle blízkého zdroje už několik let necítí dobře v záři reflektorů a touží žít poklidný život se svou rodinou a manželkou Hailey.

Oh my GAWD

Nový photoshoot Emmy Chamberlain pro CR Fashion Book.

Awards show

Tento týden se konaly iHeart Radio Music Awards, ze kterých si nejvíce ocenění odnesla Taylor Swift – vyhrála v šesti kategoriích. Konkrétně se jedná o Innovator Award, Pop Album of the Year (Midnights), Song of the Year (Anti-Hero), Best Lyrics (Anti-Hero), TikTok Bop of the Year (Bejeweled), Favorite Use of a Sample (Question…?).

Umělcem roku se stal Harry Styles.

2 years later...

Tyler The Creator oznamuje deluxe edici CALL ME IF YOU GET LOST – The Estate Sale, která vyšla tento pátek 31. března.

BABE WAKE UP, NIALL POSTED MUSIC

Niall Horan na svůj IG sdílel útržky písní z jeho nového alba THE SHOW. Na který track se nejvíce těšíš ty?

New collab

Beyoncé spolupracuje s Olivierem Rousteingem na nové kolekci Balmain „Renaissance Couture“. Společně navrhli 16 couture outfitů jako poctu 16 skladbám ze jejího alba.

Fire

Objevily se nové fotky z natáčení filmu Joker s Lady Gaga a Joaquine Phoenixem.

Daddy is daddying

Shawn Mendes si tento týden užíval dovolenou v Mexico City.

Cheater

Objevily se informace, že čerstvý snoubenec Sebastián Lletget podvedl svou partnerku Becky G. Mělo se tak stát pouhé pouhé dva měsíce poté, co se zasnoubili. Profesionální fotbalista zveřejnil prohlášení poté, co byl obviněn z nevěry, a prozradil, že nastoupí do programu o mental wellness, aby pracoval na částech svého já, „které hluboce potřebují uzdravení".

Sis is getting that Grammy

Florence Pugh nedávno prozradila, že se chystá připojit do hudebního průmyslu. A tak splnila. Nyní vydává své první dvě písně, které zazní ve filmu A Good Person, ve kterém hraje hlavní roli. Můžeš si je poslechnout už nyní na Spotify a Apple Music.

Lanita could be getting hitched

Lana Del Rey je údajně zasnoubená.

I need them all

Rare beauty oznamuje nový produkt Soft Pinch Tinted Lip Oil. Ten bude k dostání hned v 6 odstínech a již brzy se ho dočkáme v Sephoře.

Well done

Auli'i Cravalho si na červeném koberci na premiéře svého nejnovějšího projektu The Power nechala obtisknout přes obličej červenou ruku na podporu domorodých žen a dívek. Při rozhovoru s ET se Auli'i podělila o podrobnosti významu tohoto poutavého vzhledu, který představoval No More Stolen Sisters a přinesl „světlo na zavražděné a domorodé ženy“.

Not in Vegas tho lol

Bella Hadid oslavila pět měsíců abstinence na večírku v Las Vegas.

She can do it all

Kniha Nineteen Steps je historickým románem o 18leté dívce, která žije v Londýně během 2. světové války. Kniha vychází již 12. září.

LOL

Julia Fox okomentovala jedno z videí, kde se EmRata a Harry Styles líbají. Zdá se, že románek podporuje.

Harry Styles a Emily Ratajkowski: Hodí se k sobě podle astrologie?

@elvihradilkova

The plot twist

Selena Gomez a Zayn Malik byli spatřeni na společné večeři v New Yorku, hlásí magazín People. Údajně se v průběhu večera držel pár za ruce a líbal.

HARRY STYLES WORLD DOMINATION

Píseň As It Was od Harryho Stylese překonala skladbu Bohemian Rhapsody od skupiny Queen a je nyní 24. nejstreamovanější skladbou v historii Spotify.

Divorce

Reese Witherspoon oznamuje rozvod se svým manželem Jimem.

Danniel Dadcliffe

Daniel Radcliffe čeká své první dítě s přítelkyní Erin Darke. Radostnou novinu prý potvrdil mluvčí Daniela.

MEME OF THE WEEK

Y’all know the treaty of Versailles was a failure right…