Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit!🔥

Gigi Hadid má vlastní značku, Olivia Rodrigo se stala vysokoškolačkou a Kourtney Kardashian je ambasadorkou udržitelnosti. Ano, slyšel/a jsi správně. Více se dočteš v přehledu celebrit.

I haven’t had an ounce of peace in two weeks

Tento týden vyšel nový trailer na film My Policeman, kde hraje trojice Harry Styles, Emma Corrin a David Dawson. Film vychází 21. října v kinech a 4. listopadu na Prime Video.

SKKY’s the limit

SKKY Partners je soukromá kapitálová společnost, kterou spoluzaložili Kim Kardashian a Jay Sammons. Společnost se zaměřuje na kontrolní i minoritní investice do rychle rostoucích, předních spotřebitelských a mediálních společností.

No, I love you

Billie Eilish nafotila novou kampaň pro módní dům Gucci.

Lmao

Nejnovější počin Kourtney Kardashian? Ambasadorka udržitelnosti pro britskou fast fashion značku Boohoo, která byla v roce 2019 výborem pro audit životního prostředí britského parlamentu označena za jednu z nejméně udržitelných módních značek. V následujícím roce poté bylo zjištěno, že dělníkům v Leicesteru platí 3,50 libry na hodinu. Cena 46dílné kolekce, která bude zahrnovat vintage kousky i nové modely vyrobené z recyklovaných látek, se údajně bude pohybovat v rozmezí od 5 do 75 liber (250–2100 Kč).

Short Weeknd

The Weeknd náhle ukončil svůj koncert na LA SoFi Stadium, a to po pouhých třech písních, protože ztratil hlas uprostřed vystoupení. Slíbil přesunutí koncertu nebo vrácení peněz fanouškům.

Lemme get a PR box Kourt 😩

Kourtney Kardashian přichází i s novým businessem. Zatím pouze tušíme, že se nový brand bude jmenovat Lemme a údajně se vytvářel po dobu 5 let. Na odhalení si ale musíme ještě chvíli počkat.

I thought this was Jeffrey Star

Pro Interview Magazine 2022 nafotila obálku na září Kim K. Obálka byla pojmenována American Dream a Kim si pro ni nechala vybělit obočí.

Ready 4 snuggles

Gigi Hadid zakládá svou první značku! Stává se tak zakladatelkou a kreativní ředitelkou značky Guest In Residence, která oficiálně odstartovala 7. září 2022. Jedná se o brand svetrů ze 100% kašmíru. Svetry by měly být za rozumnou cenu s ohledem na tento materiál a měly by přimět zakázníky investovat do kousků, které vydrží věčně.

Good 4 u, girl

Olivia Rodrigo navštěvuje University of Southern California! Zpěvačka byla spatřena, jak sedí v hudební třídě na vysoké škole USC.

8 tracks💀 at least we had a comeback

BLACKPINK představily seznam skladeb pro své druhé album BORN PINK. Vyjde příští pátek 16. září.

Venice film festival

Tento týden se také konal vyhlášený filmový festival v Benátkách. Prohlédni si ty nejlepší looky červeného koberce a nebo si přečti o dramatech, která se tam udála, a to konkrétně s filmem Don't Worry Darling.

Drama Explained: Vše, co se odehrálo za plátnem filmu Don't Worry Darling

by @martinastrel

MEME OF THE WEEK

Cheers to the weekend guys!