Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit!🔥

Olivia Wilde lže jak Amber Heard, Brad Pitt má nový objev a celý internet se bouří proti Sydney Sweeney. Nálož novinek z tohohle týdne je tady, tak si je nenech ujít.

It is happening

Louis Tomlinson vydává další album. Už 11. listopadu se můžeme těšit na Faith In The Future, které bude obsahovat 14 písní. Současně Louis vypustil nový singl s názvem Bigger Than Me. Videoklip najdeš už nyní na Youtube.

That’s hot

Proslýchá se, že Emily Ratajowski tajně randí s Bradem Pittem. Co je na tom pravdy, netušíme, ale naše gurl Emily si zaslouží jen to nejlepší.

Go girl

Marvel rodina se rozrůstá. Přidává se k ní Megan Thee Stallion, která si zahraje v novém filmu She-Hulk: Attorney at Law.

Work these crocs mate

Dostalo se k nám více BTS z natáčení nové série seriálu Bridgerton. I. CAN'T. WAIT.

Vše, co víme o 3. a 4. sérii seriálu Bridgerton

by @martinastrel

People are this upset over a senior citizens birthday party? Lol.

Sydney Sweeney to měla v posledních dnech perné. Sdílela totiž fotku z oslavy své maminky, která slavila 60 let a fanoušci si na ní všimli triček s nápisy Blue lives matter, včetně napodobenin kšiltovek Trumpa. Internet se vzbouřil za to, že by Sydney měla podporovat Trumpa. Bella Ferrada se pod fotku také ozvala. Aneb welcome to America.

Take all my money

Taylor Swift oznámila své zbrusu nové album! Jmenuje se Midnights, venku bude 21. října. Jedná se o soubor písní, které vznikly, když Tay o půlnoci psala o svých pocitech. Šeptá se, že po vydání alba by se měla vydat na světové turné a vystupovat s Lover, Folklore, Evermore a Midnights.

Stunning

Addison Rae nafotila obálku pro magazín Remix.

HAROLD, I DON‘T HAVE MONEY, RELAX, KING

Na turné se vydá znovu i Harry Styles. Ten právě oznámil více dat pro evropské turné v roce 2023. Nejblíže k nám bude ve Vídni nebo v Polsku.

Fanoušci Harryho Stylese jsou módní ikony

by @martinastrel

Okay, Anne?!

Anne Hathaway si zahraje v novém filmu podle knižní předlohy The Idea of You. Kniha vznikla jako fanfikce o Harry Stylesovi.👀

Bella Hadid otevřeně promluvila o tom, jak přicházela o práci kvůli podpoře Palestiny.

Bella Hadid otevřeně promluvila o tom, jak přicházela o práci kvůli podpoře Palestiny

by @markysuch

She got too old I guess

Leo a jeho přítelkyně Camila Morrone se rozešli po 4 letech. Internet si všiml určitého vzorce, který herec opakuje. A to, že nerandí s nikým, kdo je starší 25 let.

Amber Heard vibes

Olivia Wilde se v novém rozhovoru rozpovídala o tom, proč herec Shia Labeouf nakonec nehrál roli Jacka ve filmu Don't Worry Darling, kterou nyní hraje Harry Styles. Olivia řekla, že Shiu vyhodila, protože chce ochránit svůj štáb a herečku Florence Pugh (herec je známý tím, že dělá na place scény a problémy). Jenže Shia z filmu odešel sám, když dal výpověď před natáčením. Olivia natočila video, kde ho prosí, aby se vrátil zpět a že by tohle mohl být „wake up call for Miss Flo“, čímž urazila Florence, a jak jde vidět, vůbec ji chránit nechtěla. Florence kvůli režisérčiným nekončícím dramatům film už moc nepropaguje. Na Tiktoku kolují videa, kde je celá nahrávka. I'm only sorry for my girl Flo. 🥺

Nenechej si ujít přehled z předávání VMA's, které bylo velmi eventful.

MTV VMAs 2022 highlights: Cenzura Maneskin, nové album Taylor Swift i virtuální Eminem

by @yanhoechka

Meme of the week

We have a new „you’re doing amazing sweetie” meme guys.