Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

MTV VMAs 2022 highlights: Cenzura Maneskin, nové album Taylor Swift i virtuální Eminem

Předávání cen MTV VMAs je za námi. Letošní ročník, který se konal v Prudential Center v Newarku v New Jersey, přinesl opravdu zajímavé momenty. Pojďme se podívat na highlights celého večera.👇

Ve třech se to lépe táhne

Já vím, říká se, že „ve dvou se to lépe táhne“, letošní předávání cen MTV VMAs ale ukázalo, že to jde dobře i ve třech. Moderování večera se totiž chopila trojice rapperů ve složení Nicki Minaj, LL Cool J a Jack Harlow a nutno podotknout, že se tahle volba opravdu povedla. Nicki i Jack si navíc, kromě toho, že se starali o zábavu během večera, odnesli i ceny za přínos hudbě.

Taylor, Taylor, Taylor...

Taylor Swift si tentokrát odnesla domů ocenění v kategorii Video of The Year, a to za klip k písničce All Too Well. Zpěvačka během děkovné řeči navíc ocenila i ostatní ženy pohybující se v průmyslu jako Doju Cat nebo Olivii Rodrigo. „Poprvé jsou mezi režiséry nominovanými v kategorii Video of The Year čtyři ženy," řekla zpěvačka.

Jo a kromě ocenění svých kolegyň Taylor prozradila ještě jednu věc, a to že 21. října vydává nové album.

Co si oblékly celebrity na MTV VMAs 2022?

by @heyfomo.cz

Oblečte někdo Måneskin

Ocenění za Best Alternative Video si odnesla italská kapela Måneskin, která během večera předvedla i trochu nečekanou show. Teda, možná ne tak nečekanou pro své fanoušky, ale spíš pro produkci celých VMAs. Damiano i Victoria totiž přišli na stage spíše nazí než oblečení a vypadalo to, že kameramani měli co dělat, aby stíhali všechny bradavky a zadky cenzurovat.

Slim Shady and Snoopy Doggy Dog

Těžko se tomu věří, ale i v roce 2022 dokázali opět společně ovládnout stage Eminem a Snoop Dogg, kteří spojili své síly, aby předvedli metaverzemi inspirovaný track From the D 2 the LBC. No, podívej se sám/sama: 👇

Jack Harlow a Fergie

Jack Harlow měl zkrátka svůj večer, během moderování si totiž odskočil ještě předvést show s Fergie k hitu First Class. Teď si určitě říkáš, proč zrovna s Fergie, co? Málokdo ví, že hit First Class poprvé nazpívala právě ona. Pro mladší čtenáře, jedná se o zpěvačku z Black Eyed Peas.

Bad Bunny

Ten frajer to v sobě prostě má. Bad Bunny v rámci svého turné World's Hottest Tour přenesl diváky VMA na posvátnou půdu stadionu Yankees a zazpíval svůj hit Titi Me Preguntó. Bunnyho vystoupení na dálku bylo prvním přímým přenosem z legendární sportovní arény a Bunny, který si jako první neanglicky mluvící umělec vysloužil trofej Umělec roku, zpečetil celý večer polibkem s jedním z tanečníků.

God is a woman

Během přebírání ceny v kategorii Video for Good Lizzo opět předvedla, že confidence is the key, když se pustila do svých haterů, kteří ji často body shamujou.👇

Young Gravy a mamka

Young Gravy udělal to, co umí nejlíp, a to vodit mamky. Na VMAs tak s sebou vzal mamku Addison Rae.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.