Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit!🔥

Emily Ratajkowski bez snubního prstenu, Millie Bobby Brown pobírající miliony a Bennifer v Las Vegas v bílém.👀 Stručný přehled toho nejdůležitějšího ze života celebrit najdeš v dnešním článku.

Hustle gurl

Millie Bobby Brown je teprve 18 let, ale už pobírá šeky jako největší hollywoodské hvězdy. Za druhý díl filmu Enola Holmes na Netflixu dostane zaplaceno 10 milionů dollarů.

Reunion

Cara Delevigne se přidala k natáčení Only Murders In The Building. Na place tak tráví čas se Selenou Gomez.

Love has no limits but jet ski does

Sofia Richie a Elliot Grainge užívají dovolené ve Francii. Údajně dostali pokutu od francouzské policie, když překročili rychlost na vodních skútrech.

Who cheats on EmRata?

Emily Ratajkowski a manžel Sebastian Bear-McClard se po čtyřech letech společného života rozcházejí kvůli zvěstem, že ji podváděl. Emily byla viděna v New Yorku a údajně už neměla ani prsten. Pár spolu má ročního syna Sylvestera.

Take ur limo instead 💀

Proč byla Kylie Jenner označena internetem za klimatického zločince? A co všechno způsobují soukromé lety těchto hvězdiček? Zjistíš v článku níže.

Kylie Jenner svými tříminutovými lety ničí klima

by @martinastrel

Why were these taken on a MacBook

Ben Affleck a Jennifer Lopez se vzali! Nevěsta na sobě měla šaty od Zuhair Murad Spring 2023 Bridal a druhé šaty z filmu, kde společně s Benem hráli. Svatba proběhla v Las Vegas tento víkend. Gratulujeme, Bennifer!

Sign me up

Studenti Texaské státní univerzity se budou moci brzy celý semestr učit o popové superstar Harry Stylesovi. Kurz, který bude od jarního semestru 2023 nabízen prostřednictvím katedry historie, nese název Harry Styles a kult celebrit: Identita, internet a evropská popkultura.

Fanoušci Harryho Stylese jsou módní ikony

by @martinastrel

CONGRATS

Gratulujeme Sophie a Joeovi Jonas! Pár údajně přivítal na svět své druhé dítě. Zda je to holčička, nebo chlapeček, ale netušíme.

Most exquisite!

Nejúspěšnější netflixový seriál Bridgerton začal natáčet třetí řadu. Tohle léto budou herci velmi busy a my se snad výsledku dočkáme co nejdřív. Co všechno už víme o 3. a 4. sérii?

Vše, co víme o 3. a 4. sérii seriálu Bridgerton

by @martinastrel

MEME OF THE WEEK