Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit🔥

Proč jde Johnny k dalšímu soudu a s kým randí Millie Bobby Brown nebo Olivia Rodrigo? Zjistíš v týdenním přehledu o celebritách.

Johnny goes to trial once again

Johnny Depp se chystá na další soud. Tentokrát kvůli soudnímu sporu, který vede s Greggem „Rockym" Brooksem, který Deppa obvinil, že ho v roce 2017 při natáčení filmu Město lží dvakrát udeřil do žeber. Johnnyho bude již podruhé zastupovat právnička Camille Vasquez.

Happy pride 🌈

Kesha před několika dny promluvila o své sexuální identitě na Instagramu.

Nejsem gay. Nejsem heterosexuální. Nevím, co jsem. Miluju lidi... Odmítám být čímkoli, vlastně kromě toho, že jsem otevřená všemu."

Didn’t she learn from her debut album?

Olivia Rodrigo je podle magazínu People údajně ve vztahu s 26letým hudebním manažerem Zackem Biaem. Ten dříve randil s Madison Beer, která o něm napsala i několik písniček. Zack tuhle informaci ale popřel.

Peace out

Kim Kardashian se stavila ve Vogue v New Yorku, aby s Annou Wintour probrala svůj nový podnik, ale také rodičovské taktiky, způsob, jakým se vyrovnává s kontroverzí, a klíč k jejímu současnému stylu Future Alien Barbie. Celý rozhovor najdeš na stránkách Vogue.

Queen's back!

Taylor Swift vydala novou písničku s názvem Carolina. Písnička je sooučástí soudtracku filmu Where the Crawdads Sing. Film je připravované americké mysteriózní drama, založené na stejnojmenném románu Delie Owens. V produkci je u Reese Witherspoon.

Emma is back and so is my happiness!

Alexa play love of my life by Harry Styles

Millie Bobby Brown randí s Jakem Bongiovim. Spolu si zašli na koncert Harryho Stylese v Británii.

Slaaaay

Bella once again serving looks.

Harry: drops a Gucci range, my bank account: HA HA HA

Nejnovější kolaborace Gucci je tak logická, že je docela překvapivé, že to trvalo tak dlouho! Harry Styles byl dnes představen jako nejnovější spolupracovník značky, jejíž debutová kapslová kolekce nese název Gucci HA HA HA.

Harry Styles navrhl kolekci pro módní dům Gucci

by @klara_polankova

What a waste of cheekbones

Po dvou letošních zatčeních za výtržnictví a napadení byli Ezra Miller (they, them) nyní vyzváni, aby se dostavili k soudu v Massachusetts poté, co je rodiče obvinili z navádění, zneužívání a zastrašování dvanáctiletého dítěte a osmnáctiletého dospělého.

New show coming

Weeknd spojil síly s tvůrci Euphorie a momentálně společně pracují na seriálu pro HBO s názvem The Idol. Více si můžeš přečíst v článku níže.

Weeknd pracuje s tvůrci Euphorie na novém seriálu, objeví se v něm i Lily Rose-Depp

by @yanhoechka

rip to this ship 💔

Kolují zvěsti, že se Kendall Jenner a basketbalista Davin Booker údajně rozešli. Důvod zatím není známý. Pár tvořili po dobu 2 let.

NEW SEASONS

Nejen, že se chystá nový Selling The OC, ale potvrdila se i 6 a 7 sezona Selling Sunset! V druhé kanceláři The Oppenheim Group na pobřeží Orange County se utkávají noví realitní makléři, kteří se snaží prosadit ve své branži. V LA kanceláři OG bude obvyklá parta (možná bez Christine, ale to zatím není potvrzené) a také více drama, více luxusních domů a víc hot realitních makléřů.

Meme of the week