Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Weeknd pracuje s tvůrci Euphorie na novém seriálu, objeví se v něm i Lily Rose-Depp

Weeknd spojil síly s tvůrci Euphorie a momentálně společně pracují na seriálu pro HBO s názvem The Idol. Děj má vyprávět příběh románku popové hvězdy s majitelem klubu v L.A.

Weeknd na seriálu pracuje s režisérem Euphorie Samem Levinsonem. Jak už bylo oznámeno minulý rok, The Idol bude sledovat příběh popové zpěvačky, která se zamiluje do majitele klubu v L.A., který zároveň vede tajný kult.

Weeknd figuruje jako spoluautor scénáře a výkonný producent seriálu po boku už zmíněného Levinsona a Rezy Fahima, který je Levinsonovým spolupracovníkem. Weeknd si v seriálu i zahraje, a to po boku Lily Rose-Depp, Troye Sivana, Suzanny Son a Steva Zissise.

The Weeknd: Co o něm nevíš?

by @markysuch

Mezi další oznámené obsazení patří Melanie Liburd, Tunde Adebimpe, Elizabeth Berkley Lauren, Nico Hiraga a Anna Heche. Zatímco Weeknd a Lily-Rose Depp budou hrát hlavní role, Troye Sivan a Steve Zissis se objeví jako vedlejší postavy.

Podle posledních informací momentálně seriál prochází generální úpravou. V prohlášení zveřejněném 25. dubna HBO uvedlo, že The Idol „upravuje“ obsazení a štáb tak, aby se mohl projekt vydat správným směrem. Co to znamená, ale nikdo netuší.

17. června navíc jihokorejská média vydala zprávu o tom, že členka BLACKPINK Jennie dostala nabídku hrát v seriálu a momentálně o ní jedná.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.