Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot news ze světa celebrit

Která celebrita začíná nový business, kdo je na titulní stránce amerického Vogue a komu hackli Instagram? Vše zjistíš v novém článku!

💅MGK a nový brand?

Zdá se, že Harry Styles není jediný, kdo začíná vlastní značku laků na nehty. MGK se k němu přidává s vlastním brandem laků pro introverty (haha) pod názvem UN/DN LAQR . Klade si za cíl pomocí produktů dodat sebevědomí všem svým fanouškům. Má Harry konkurenci?

Na launch party svého brandu se MGK objevil připoutaný za nehty k Megan Fox. Avantgardní.

Harry Styles založil beauty značku, doručují do Česka!

by @dimitrapapadopoulu

🥂Víno v plechovce?

Tana Mongeau, reality hvězdička a influencerka, představila vlastní značku vína v plechovce pod názvem Dizzy. Čtyři plechovky se rovnají jedné lahvi vína, tak my bereme rovnou 4-pack.

💦Kid Cudi v papučích za 2 tisíce dolarů

Americký rapper se na premiéru filmu Don't Look Up nastyloval do oversized oranžové hoodie, Gucci x Balenciaga puffer bundy a celý zimní look završil třešnickou na dortu – Vetements Teddy Bear Slippers. Cute af.

❤️The hottest couple of the year

Tom Holland a Zendaya společně na propagaci nového Spidermana v Londýně. Stihli i super cute video interview. WE STAN!

🥵Cardi B creative director Playboye

Cardi B se stala kreativní ředitelkou Playboye. Za nás je to perfect fit a nemůžeme se dočkat, s čím nás Cardi v budoucnu překvapí. Pro rapperku je to prý sen, který se stal skutečností. Tak manifestujte, besties.

🤭Lana Del Rey in SHEIN dress

Aesthetic queen Laně Del Rey se tento týden povedl módní přešlap, a to rovnou na červeném koberci Variety Awards. Stejné šaty si můžeš pořídit i ty za 18 dolarů na nechvalně známé fast fashion webovce.

🖌Kanye jako LV Creative Director?

Ve světě fashion se šušká, že nástupcem zesnulého Virgila Abloha se stane americký rapper a vizionář Kanye West. Údajně se o nástupu Kanyeho mělo jednat již před smrtí Abloha. Nechme se překvapit!

🖤Billie Eilish strikes again!

Billie tento týden vydala nový videoklip s názvem Male Fantasy, který sama režírovala a editovala. Všechny překvapila i nově přidanou fotkou na IG s černými vlasy. Je to jen paruka, nebo je black haired Billie zpět?

Tento týden bude Eilish také hostem SNL, takže se v nadcházejících dnech můžeme těšit na více contentu – od zpěvu až po herecké výkony. My už se nemůžeme dočkat.

👠People Choice Awards

Ve středu se v USA konaly People Choice Awards, kterých se zúčastnilo hned několik zpěvaček, herců a reality stars. Naši favs jsou Charli D'Amelio, JoJo Siwa a Cardi B❤️ Co říkáte na jejich outfity?

😍Vogue Cover Star

Herečka a režisérka Olivia Wilde chystá očekávaný film Don't Worry Darling, kde hraje i její přítel Harry Styles, pokud jsou tedy ještě spolu. Už je to totiž nějaká chvíle, co je fanoušci viděli naposledy dohromady. Olivie mluví v novém vydání Vogue i o lásce a tvrdí, že je "nejšťastnější co kdy byla"👀 Nechá nás nakouknout pod pokličku?

🎉Miley Cyrus Forbes 30 under 30

Před týdnem zpěvačka Miley oslavila 29. narozeniny a jako dárek dostala titul 30 under 30 Hall of Fame od magazínu Forbes. Miley se v tomto seznamu v minulosti už jednou objevila, a to když jí bylo čtrnáct let. Společně s Rihannou je to jediná zpěvačka, co byla na seznamu 30 under 30 Hall of Fame.

Miley také nově obdržela titul Billboard's #1 ženská rocková umělkyně roku 2021. Moc gratulujeme a všem doporučujeme k poslechu její nejnovější album Plastic Hearts.

Nově chystá Novoroční show s Petem Davidsonem.

📸Clavin Klein got hacked?

Instagram značky CK převzaly tento týden celebrity jako Hoyeon Jung nebo Pete Davidson, kteří postují na feed, jako by to byl jejich vlastní účet. Za nás dobrej marketing, tenhle content má totiž dost velký úspěch. A jak se líbí tobě?

👀Fake of the week

Na twitteru proběhla zpráva o tom, že v době kdy Kylie Jenner byla odloučena od Travise, údajně si užívala s Drakem. Rychle se ale zjistilo, že pomluvy rozšiřuje falešný účet.

Být Travisem, stejně jdu radši na DNA test otcovství, říká se, že Stormi je Tygovo, není tedy teď Kylie těhotná právě s Drakem? Boiling hot tea☕️