Hot news ze světa celebrit

Vítáme tě u naší nejoblíbenější sobotní rubriky. Tento týden byl nabitý novinkami ze světa celebs, jdeme na to! 👇🏻

Mr. & Mrs. Bieber❤️

A začneme pozitivně. Justinova manželka Hailey oslavila tento týden 25. narozeniny. Justin jí splnil dream každé holky a postnul na svůj Instagram mega cute výběr fotek s rozkošným popiskem! Milujeme!

Paris na líbánkách🥰


U zamilovaných hrdliček ještě zůstaneme. Paris Hilton tráví líbánky na exotickém Bora Bora, kde strávila i americký svátek díkůvzdání. Zajímalo by nás, zda jim v resortu naservírovali krocana?

Drip💦


Tropické líbánky Paris sice přejeme, ale v našem podnebném pásu už dost přituhuje. Proto nesmíme opomenout skvělý fit hvězdy NBA Kyla Kuzmy, který se objevil na zápase svého týmu Washington Wizards v oversized růžovém svetru od Rafa Simonse. Takový bychom rádi měli ve skříni!

Kanye & Kim drama🤯


Rodinná atmosféra díkůvzdání měla vliv na rappera Kanyeho Westa, který je zřejmě znovu při smyslech. V emotivním pětiminutovém videu se nechal slyšet, že by rád udržel rodinu pohromadě.

Vypadá to ale, že Kim má jiné plány! Byla znovu spatřena v ulicích Hollywoodu, jak opouští restauraci s Petem Davidsonem. Pete měl dokonce i dost viditelný cucflek, což se rychle stalo meme materiálem pro celý internet. Někteří ale přišli i s teoriemi, že celý vztah má na starosti Kris Jenner, aby odvedla pozornost od Travise a Kylie a celé tragédie Astroworld. Přiznejme si, kdo už na tohle taky zapomněl?

Nejbizarnější teorie o Astroworldu

by @magdacizek

North-tok😇

Kim založila nový tiktokový účet pro svou dceru North West. A je to ta nejvíc cute věc ever, už víme, na čem budeme ujíždět celé Vánoce!

Queen Gigi👑


Gigi je znovu blond! Modelka Gigi Hadid prožívá emotivní rozvod se Zaynem Malikem a střídá svůj vzhled jako chameleon. Po tom, co udala nový trend oříškovým přelivem, rozhodla se vrátit k pro ni typické Barbie blond. Hot!🔥

Plastic fantastic💉


Hollywood je plastický ráj, to není žádné tajemství. Když se Olivia Rodrigo předvedla v neskutečných šatech na AMAs, několik fanoušků si kladlo otázky, zda-li mladá pop-princess nemá nové poprsí. Na Instagramu se vyrojil bezpočet before / afters, tak mrkněte do galerie.

Kromě nového dekoltu chceme Olivii pogratulovat také k rekordnímu počtu nominací na Grammy s albem Sour.

Další nominace Grammy, které stojí za zmínku jsou:

  • Justin Bieber (8)
  • Doja Cat (8)
  • Billie Eilish (7)
  • Olivia Rodrigo (7).

Dua Lipa🔥

Pop star na svém Instagramu oznámila svou Europe Tour, ale máme špatné zprávy - do Prahy bohužel nepřijede. Nejblíž to máme do Vídně nebo Berlína🤔


#1 Harry stan🕺

Zpěvačka Lizzo vyrazila na koncert Harryho Stylese a vyfikla se jako správná fangirl. Kromě toho se také stihla spřátelit s k-pop bandem BTS.❤️ We love to see it!

Chris v Praze👀

A nakonec jsme si připravili jedno vánoční překvapení. Herec Chris Hemsworth aktuálně natáčí v Praze další pokračování akčňáku "Vyproštění". Užil si vánoční trhy na Staromáku a ochutnal i trdelník! Tak třeba ho na adventní procházce Prahou potkáte🍀!

Zdroj: blesk.cz