Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Signal Festival, koncert French 79 a Marie Antoinetta v Bio Oku

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Signal Festival

Do své už druhé dekády vstoupí jen za pár dní Signal Festival, který v Praze proběhne od 12. do 15. října. Letošní jedenáctý ročník nabídne návštěvníkům hned sedm instalací českých i zahraničních umělců, a to rovnou v té největší galerijní zóně ve festivalové historii. Hlavními hvězdami budou český výtvarník Jan Kaláb a mexicko-kanadský umělec Rafael Lozano-Hemmer , jehož dílo budou díky termokamerám unikátně tvořit sami návštěvníci. Součástí festivalu budou již tradičně také videomappingy, které letos rozsvítí budovu Městské knihovny na Mariánském náměstí a kostel sv. Cyrila a Metoděje na Karlínském náměstí. Vstupenky na 11. ročník Signal festivalu koupíš tady.

Zdroj: FB události

Koncert French 79

French 79 patří mezi nejinspirativnější producenty na hudební scéně a už 7. října přiveze svou hudbu i do Prahy! Po svém posledním koncertě ve Fuchs2 se nyní přesouvá do MeetFactory , kde si budeš moci tvorbu původem marseillského umělce poslechnout i ty. Lístky na jeho koncert seženeš tady.

Více se o French 79 dozvíš v článku! 👇

Get to know: French 79

@_00_3_12
Zdroj: FB události

(re)fresh: Marie Antoinetta

Letenské Bio Oko rozjíždí nový cyklus (re)fresh , skrze který bude promítat nejrůznější ikonické filmy – od your fav guilty pleasures přes artovky až po ty nejvíc nostalgické poklady. Už ve čtvrtek 12. října tak můžeš do kina na legendární Marii Antoinettu režisérky Sofii Coppoly, která bude v Biu Oko promítána od 20:30. Dekadentní snímek tě bude zaručeně bavit od začátku až do konce, tak kupuj lístek tady!

Zdroj: FB události

Prague International Design Festival

Do 8. října navštiv 25. ročník Designbloku , mezinárodního festivalu designu, který probíhá na třech místech: v Národní Galerii, v zahradách Pražského hradu a v Uměleckoprůmyslovém museu. Uvidíš produkty od více než 200 nezávislých tvůrců, takže je o co stát. Zvýhodněný lístek tě vyjde na 290 Kč a pořídíš ho tady.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.