Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS příštího týdne:
Rychlí kluci v Brně nebo Noc divadel

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Festival francouzského filmu

18. listopadu startuje již 24. ročník Festivalu francouzského filmu. Na francouzské filmové klenoty se můžeš jít podívat v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové a Ostravě. Celý festival zahájí hudební snímek o Céline Dion Hlas lásky. Pokud budeš chtít zavzpomínat na velikána francouzské kinematografie Jeana-Paula Belmonda, pak si nenech ujít Muže z RiaBláznivého Petříčka nebo Opici v zimě.

Československá astrofotografie

Výstavu Československá astrofotografie najdeš v galerii Fotograf od 19. listopadu. Pokud tě fascinuje noční obloha a vesmír jako takový, rozhodně na ni musíš zajít. Bude totiž plná snímků vesmírné oblohy i serigrafie významných českých a slovenských tvůrců a tvůrkyň.

Noc divadel

V noci z 20. na 21. listopadu otevřou dveře návštěvníkům divadla po celé ČR. Devátý ročník nabídne divadelní dílny, speciální noční prohlídky, diskuzi s umělci, ale také workshopy a představení. To vše již tradičně zdarma nebo za symbolické vstupné. Letošní ročník nese podtitul Fresh Air a představí nová moderní představení. Pokud tě zajímá, jak funguje chod divadla, jak vypadá zázemí či jak se herci chystají na novou inscenaci, neváhej navštívit některé z divadel!

MINT Market Praha

Největší MINT Market v Brně i Praze se blíží! Jde o trhy s originálními produkty od různých českých tvůrců a designerů, na kterých nechybí ani doprovodný program a občerstvení. Pokud si nechceš nechat ujít jedinečnou atmosféru (a koupit třeba nějaký ten dárek k Vánocům), můžeš skočit 19.–21. listopadu na Zelňák do Brna anebo 27.–28. listopadu na Pražskou tržnici.

Calin & STEIN27 + KOJO

V sobotu 27. listopadu mají Rychlí kluci koncert na brněnské Flédě. Na stagi vystoupí Calin, STEIN27 a KOJO, který zároveň pokřtí své nejnovější album Wiley. Pokud ještě nemáš lístky, nabíhej na GoOut, protože taková rapová atmosféra bude rozhodně stát za to.

FOMO tip na konec: Příští víkend (26.–28. listopadu) už začínají VÁNOČNÍ TRHY! Tak utíkej na svařák.👀🖤

👀

KOJO – Vrací album Wiley rapovou korunu na Moravu?

by @kulhak_