Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Premiéra filmu Sami doma, techno a Korzo Národní

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Sami doma

První česká filmová bromance Sami doma jde do kin už 16. listopadu v rámci speciální distribuce. Možná tě zaujme právě tím, že v ní hraje filmař a muzikant Jan Foukal společně s frontmanem kapely Bert & Friends Albertem Romanuttim. Dokumentární komedii o svém kamarádství tvůrci natočili v lockdownu.

„Ve filmu odhalujeme, že si dva kamarádi, a to leckdo známe, můžou být spolu často blíž než třeba doma s manželkou. Pandemie umožnila natáčet se skoro nonstop přes půl roku. Byla to příležitost, ale jaksi bez limitu. Nevěděli jsme, kdy to skončí, protože to nevěděl nikdo. Tak jsme si to sami doma užili a vznikl film o přátelství,“ říkají Jan Foukal a Albert Romanutti, hrdinové a tvůrci filmu Sami doma. 

Sobota v Praze na max

V sobotu 12.11. jsou celodenní Trhy na Jiřáku a taky máme svatého Martina, takže husa a víno included. Jestli tě to neláká, běž do Neone na Pražskou tržnici na další celodenní akci se sekáčem, bazarem a kérkama.

V sobotu večer pozvu kulturní nadšence do Národního divadla na derniéru představení Sen čarovné noci i s dramaturgickým úvodem, ale bacha, zbývá jen pár posledních lístků. Pokud dáš radši přednost hudbě a jsi milovníkem jazzu, navštiv Jazz Dock a nalaď se na tóny kontrabasu.

Jestli ještě nebudeš úplně unavený/á, noc můžeš strávit na techníčku v Ankali. A v neděli? To asi budeš dospávat, ne?

Korzo Národní

Oslavy 17. listopadu se blíží! Už příští čtvrtek oslavíme 33. výročí sametové revoluce a spolek Díky, že můžem si opět připravil bohatý program na Národní třídě po celý sváteční den. To nejlepší z programu ti přineseme přímo 17. listopadu, výběr jsme pro tebe připravili i tady:

Korzo Národní: Jak si užít oslavu svobody naplno?

@_kajina

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.