Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: My Kind of Santa, koncert Isaaca Andersona, Cirk La Putyka a Vánoce na Smetaně

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

My Kind of Santa

Vánoce se kvapem blíží, mnozí z nás si je ale nebudou moci užít v kruhu rodiny, v teple domova ani s dárky, které by jim udělaly radost. Nejhezčí pocit je koneckonců radost dávat, a tak se bude i letos konat charitativní koncert My Kind of Santa. V pražském klubu Roxy na podporu znevýhodněných dětí a dospívajících vystoupí v úterý 5. prosince umělkyně Lenny, Annabelle a Dashi Stardust. Vstup na akci je zdarma, avšak s jednou podmínkou – že návštěvníci přinesou hračku, která bude následně předána zástupcům Armády spásy, Centra služeb pro rodinu a dítě a Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU). Další dárky pak poputují do dětského domova Charlotty Masarykové, Dětského domova Kralupy nad Vltavou a Dětského domova Klánovice. Více informací o akci najdeš tady.

Zdroj: FB události

Koncert Isaaca Andersona

Pokud nevíš, co dneska s večerem, skoč si na koncert do MeetFactory, kde vystoupí Isaac Anderson na svém dosud největším sólovém turné. Vstupenky ještě jsou a seženeš je na fource.cz.

Get to Know: Isaac Anderson

by @_00_3_12

Vánoce na Smetaně

SmetanaQ showroom naproti známé pražské kavárně již potřetí nabízí produkty od českých designérů s 10% slevou na většinu kousků v podobě oblečení, šperků a dalších doplňků. 5. prosince se startuje velkolepě a od 18:00 je opening party. Akce potrvá do 10. 12. a otevírací doba bude mezi 11:00–19:00.

Zdroj: Piaristi

Cirk La Putyka: Rest in Euphoria

Premiéru novocirkusového kabaretu nazvaného R.I.E. neboli Rest In Euphoria připravuje na 7. prosince soubor Cirk La Putyka s režisérem Rostislavem Novákem ml. Představení s šestnácti účinkujícími z několika zemí nabídne na speciální stupňovité scéně podívanou s mnoha novocirkusovými akrobatickými disciplínami na pomezí kabaretu, burlesky, dekadence, vzrušení, tance, rytmu i nahoty. Hudbu k představení skládá slovenská zpěvačka a producentka Katarzia, která ji také živě zahraje. Premiéra bude uvedena v divadle Jatka78, vstupenky seženeš tady!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.