Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get to Know: Isaac Anderson

V Praze jsme ho mohli vidět na stagi vedle Louise Tomlinsona i jako předskokana kapely Only the Poets. Poprocková střela Isaac Anderson teď míří do MeetFactory na svůj dosud největší sólový koncert.

Isaac Anderson z Británie toho za sebou nemá málo. Vyrůstal na umělcích jako je Phil Collins, Stevie Wonder nebo Fall Out Boy a My Chemical Romance, jejichž vliv je v jeho hudbě znát – jeho debutové EP je mixem poprockových songů, které jsou stejně tak baladické jako ostré.

Isaac ale začínal jako kytarista v sestavě britské kapely Hindsight a ještě předtím zpíval na svatbách. Jako frontman fungoval v rockové kapele Fast Car to Florence a vidět jsi ho mohl*a po boku Louise Tomlinsona, jehož s kytarou doprovázel na koncertech.

Na vlastní tvorbu jsme si ale museli trochu počkat. V roce 2021 vydal první EP s názvem Love In Conversation, kterému následoval singl Hanging Up, jenž se v roce 2022 objevil na druhém EP Fingers Crossed. Isaacovo první full-lenght album vyšlo letos a má název Survived My Early Twenties.

Naživo s vlastní hudbou jsi ho poprvé mohl*a vidět na koncertní šňůře s Only The Poets. Letos si do Prahy přiveze support v podobě Toma Millichampa a Waiting For Smith (oboje UK).

I’m so excited to bring you the Survived My Early Twenties Tour at the end of this year! ♥️ ten nights of good times with my friends @tommillichamp and @waitingforsmith.
Isaac Aanderson

Isaac Anderson vystoupí v MeetFactory 1. prosince 2023, vstupenky na jeho gig koupíš na fource.cz.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.