Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Mladí ladí jazz, koncert Ziggyho Albertse a SFS23

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Ziggy Alberts v Praze

Australský zpěvák Ziggy Alberts, který doposud vydal už pět desek, založil vlastní label zvaný Commonfolk Records a odehrál vyprodané turné po celém světě, zavítá 3. května do pražského Rock Café. Koncert bude součástí REWIND TOUR, v rámci kterého ho čeká dvacet dva shows. Více info i lístky najdeš na Fource!

Chceš o interpretovi vědět víc?👀 Vše se dozvíš v článku!👇

Get to know: Ziggy Alberts

@markysuch

Mladí ladí jazz

Každoroční pražský openair koncert se vstupem zdarma proběhne již tuto neděli. Začíná se ve 14:30na Karlově náměstí! Vystoupí Molotov Jukebox, Caleb Kunkle, Zaska, Blue Uandi a Rozhlasový Big Band. Akci můžeš finančně podpořit na stránkách GoOut. Více informací nejen o interpretech se dozvíš na facebookové události.

Zdroj: FB události

Blam!: Kewu & Steady

Druhý společný rave Blam! v režii @kewukewu a @stopsteady se koná už 28. dubna v pražské Klubovně 2. patro. Těšit se můžeš na @tony_a51, @humla58 nebo @dj_bempah. Lístky koupíš klasicky na GoOut.

GLÜCK #3 x SALO XXL

V neděli 30. dubna ve Fuchs2 čeká tebe a tvé kámoše další party GLÜCK s nadupaným line-upem djů a producentů ze zahraničí. Těšit se můžeš na jména jako 1-800 GIRLS, Digital Curator, Peyseyko808, sex66toys, Attila2000000 a swinedaily. Lístky koupíš v předprodeji tady.

SFS23

Už v pátek 5. května se v prostorách pražské Pragovky uskuteční Student Fashion Show 2023 ! Jedná se o celovečerní event, který se zaměřuje na módu i design a který ti formou přehlídek představí tvorbu mladých kreativních lidí, a to včetně studentů uměleckých nebo návrhářských škol. Spousta z nich se navíc snaží skloubit umění s udržitelností, tak je přijď do Pragovky podpořit i ty. Více informací najdeš tady, vstupenky pak pořídíš zde.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.