Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Milky Chance v Praze, Kunsthalle Members Party a KVIFF Classics

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Sekáčový víkend v Praze

Tuhle sobotu a neděli si udělej čas na nákupy vintage kousků z druhé ruky. Konají se totiž hned dva pop-upy. V sobotu 26. 11. jeden pořádá Passé vintage store (kde budou mít i kafíčko), konkrétně na adrese Jana Masaryka 332/52 od 11:00 do 16:00 hodin. V neděli 27. 11. organizují Vintage bazaar Zorka Hejdová a Karolína Wernerová společně s dalšími, a to na adrese U Průhonu 0, Praha 7 ve stejný čas!

Kunsthalle Members Party

Poslední party v Kunsthalle v letošním roce! Party je pro členy klubu Kunsthalle, pokud se chceš přidat, můžeš tady. S členstvím tě čekají nejen free vstupy na eventy, které Kunsthalle pořádá, ale také spousta dalších výhod, především roční vstup do galerie zdarma!

Poslední členská party v letošním roce se uskuteční v úterý 29. 11. od 18:30 hodin.

KVIFF Classics – Návraty filmových legend

První ročník svátku filmových legend, který letos vytvořili pořadatelé karlovarského festivalu, proběhne už od 1. 12. do 3. 12. 2022 v pražských kinech Světozor a Ponrepo. Těšit se můžeš třeba na Sedmikrásky nebo Krále komedie, titulů je ale na programu víc. Všechny filmy budou na KVIFF Classics v původním znění s českými i anglickými titulky, více informací a vstupenky najdeš tady.

Zdroj: FB události

Koncert Milky Chance

Německá skupina Milky Chance je známá svým uvolněným popem s prvky folku, reggae a elektroniky. Znáš je nejspíš díky jejich hitu Stolen Dance, který se umístil na vrcholech hitparád po celém světě a kapelu proslavil. V Praze vystoupí 2. 12. ve Foru Karlín, lístky seženeš na Fource.

Více se o skupině dozvíš tady: 👇

Get To Know: Milky Chance. Německá senzace, která dobyla svět

by @markysuch

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.