Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get To Know: Milky Chance. Německá senzace, která dobyla svět

Německá kapela Milky Chance je známá svým uvolněným popem, který se dotýká folku, reggae a elektroniky.

Milky Chance je německé uskupení, které tvoří zpěvák a kytarista Clemens Rehbein, baskytarista a perkusionista Philipp Dausch a členové jejich kapely Antonio Greger a Sebastian Schmidt.

V roce 2013 vydali Milky Chance svůj první singl Stolen Dance, který se stal hitem a dodnes je oblíbený napříč generacemi. Umístil se na vrcholu několika hitparád po celém světě.

Kapela odehrála pouhá dvě vystoupení a už nahrála své debutové album Sadnecessary. To vzniklo v domácím studiu v domově jednoho ze členů a vyšlo v roce 2013. Mimo jiné obsahovalo další z jejich hitů Down by the River. Album se umístilo na vrchních příčkách, a to nejen v Německu.

Milky Chance se ale nechtěli limitovat na nejbližší publikum, chtěli dosáhnout mnohem dál. V roce 2013 vystoupili na festivalu Reeperbahn v německém Hamburku, kde si jich všiml pracovník Ignition. Vznikl mezi nimi deal a kapela zahájila evropské koncertní turné, které obsahovalo více než 100 shows. Jejich cesta do světa tak začala.

V americké televizi skupina debutovala v show Jimmy Kimmel Live!, a to v roce 2014. Na konci téhož roku už zahajovali turné po Severní Americe, v rámci něhož odehráli show i na celosvětově známém festivalu Coachella.

Milky Chance vystoupí 2. prosince v Praze ve Foru Karlín, lístky můžeš koupit zde a rozhodně si to nenech ujít!

Songy, které si musíš poslechnout!

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.